Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9671197862
REGON: 340711114
Rok założenia:
2010
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 55 lok. 14
Na rynku jesteśmy obecni od czterdziestu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozyc...
Warszawa, Chałubińskiego 9 lok. 38
Jesteśmy profesjonalistami, dzięki czemu zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów. Współ...
Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, którzy podejmują się wykonan...
Warszawa, Górnośląska 4A lok. 39
Od 1997 roku wykonujemy tłumaczenia przez Internet, co stawia nas wśród prekursorów tego rodzaju us...

O firmie

Jesteśmy biurem tłumaczeń skupiającym najlepszych profesjonalistów z wieloletnią praktyką. Nasze biuro znajduje się w Warszawie. Wykonujemy przekłady z zakresu praktycznie wszystkich sektorów rynku, m. in. IT, techniki, technologii, transportu, prawa, ekonomii, finansów, marketingu, reklamy, medycyny, farmacji. Wszystkie zlecenia konsultujemy z native-speakerami i specjalistami merytorycznymi. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość usług translatorskich i lokalizacyjnych.

Oferta

Biuro Tłumaczeń Translax podejmuje się tłumaczeń w dowolnej parze językowej. Oferujemy nie tylko tłumaczenia z języka polskiego na język obcy, ale również przekłady między dwoma językami obcymi. Pominięcie w tłumaczeniu języka polskiego pomaga uniknąć utraty treści i minimalizuje ryzyko błędów w przekładzie.
Pracujemy na materiałach dotyczących praktycznie każdej dziedziny. Współdziałamy z tłumaczami-specjalistami posiadającymi wiedzę i umiejętności z najróżniejszych sektorów rynku i nauki. Pozwala to nie tylko na sprawną translację, ale i również merytoryczne utrzymanie sensu tekstu. Doskonale wiemy, że dobre tłumaczenie nie jest oparte jedynie na doborze słów. Równie ważnym jest samo rozumienie treści i przetłumaczenie jej tak, by była osiągalna dla wszystkich odbiorców.

Tłumaczenia pisemne:
ekspresowe
techniczne
informatyczne
motoryzacyjne
biznesowe
marketingowe
medyczne
prawnicze i prawne
finansowe
stron internetowych
specjalistyczne
wewnętrzne
przetargowe
przysięgłe
Tłumaczenia ustne:
konsekutywne
symultaniczne
konferencyjne
przysięgłe

Do każdego tłumaczenia powołujemy grupę tłumaczy z kierownikiem projektu i korektorem, którzy dbają o staranność, i terminowość wykonania zlecenia. Gwarantujemy klarowną wycenę zlecenia przed jeszcze przed rozpoczęciem jego realizacji.

Nasi tłumacze korzystają z najnowocześniejszego oprogramowania optymalizującego ich pracę – oszczędzają czas poświęcony na wykonanie zlecenia, klient zaś pieniądze; Nowoczesne programy pozwalają na znaczne obniżenie ceny usługi m. in. poprzez wykluczanie z rozliczenia powtarzających się fragmentów tekstu. Technologia tłumaczeniowa umożliwia nam zaoferowanie Państwu tłumaczeń spójnych terminologicznie oraz stylistycznie.

Oferujemy również działania optymalizacyjne w zakresie zarządzania treścią wielojęzyczną i globalnego zarządzania treścią, w skład których wchodzą: tłumaczenie, lokalizacja, aktualizacja danych, obróbka graficzna, skład DTP, testowanie, korekta i wieloetapowa kontrola jakości.

Jesteśmy jedną z czołowych firm świadczących usługi Voice Over w Europie. Specjalizujemy się w udźwiękawianiu wszelkiego rodzaju projektów. Oferujemy różnego rodzaju nagrania lektorskie w ponad 30 językach.
Świadczymy również pomoc w tworzeniu i redakcji treści. Do naszych zadań należy między innymi copywriting, redakcja techniczna i merytoryczna tekstów, oraz ich wielokierunkowa korekta.

Do naszej oferty należy również organizacja spotkań i konferencji międzynarodowych z tłumaczeniami ustnymi „na żywo”.

Kontakt

Kontakt Translax

Translax, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Translax

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.04.2015
wszystko cacy gra i buczy :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.03.2015
polecam firmę :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.11.2014
Szybka realizacja, tłumaczenie dobrej jakości. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.11.2014
Profesjonalni. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.10.2014
Bardzo fajna i solidna firma. szczerze polecam E.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
17.09.2014
nie polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.09.2014
Jestem stałym Klientem biura tłumaczeń. Wielokrotnie zleciłem tej firmie tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, ogólne, specjalistyczne, techniczne. Polecam tę firmę tym wszystkim, którzy chcą otrzymać wysokiej jakości tłumaczenia (pomimo krótkiego terminu wykonania zlecenia).
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.09.2014
Z usług Biura Tłumaczeń Translax skorzystałam ponad 2 tygodnie temu. Pozytywnie zaskoczył mnie profesjonalizm pracowników firmy, ich zaangażowanie, chęć współpracy, otwartość i życzliwość. Zlecone tłumaczenie techniczne otrzymałam w krótkim terminie, byłam ponadto mile zaskoczona jego wysokim poziomem tłumaczenia.Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.09.2014
Biuro tłumaczeń wykazało się niezwykłym profesjonalizmem. Tłumaczenie otrzymałem w krótkim czasie, przetłumaczone z najwyższą starannością. Serdecznie polecam, warto nawiązać z nimi stałą współpracę.