Międzynarodowy transport towarów i usługi celne
Międzynarodowy transport towarów i usługi celne, Transconsult Poland Sp. z o.o., Dobryń Duży

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5372301054
REGON: 030937597
KRS: 0000185926
Dodatkowe kontakty:

515 161 473

Rok założenia:
2004
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przedsiębiorstwo Transconsult Poland istnieje na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnym usług celnych. Siedziba naszej firmy mieści się w Dobryniu Dużym, w powiecie bielskim, na terenie województwa lubelskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Piętnaście lat działalności branżowej pozwoliło nam zyskać doświadczenie oraz zagwarantować naszym Klientom w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi. Główny profil działalności firmy Transconsult Poland związany jest ze spedycją i transportem, jak również obsługą celną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw, w tym przewoźników, importerów, producentów, czy hurtowników.

Nasza bieżąca oferta to:
  • usługi spedycyjne,
  • usługi przewozowe,
  • międzynarodowy transport towarów,
  • transport zagraniczny,
  • transport ciężarowy.
Zapewniamy przewóz towarów różnego rodzaju. Posiadamy dobrze rozbudowaną flotę pojazdów transportowych, które są przystosowane do przewożenia produktów wielkogabarytowych. Towar zawsze zostaje odpowiednio zabezpieczony, a pojazdy przechodzą regularny serwis i przeglądy techniczne bowiem bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową.

Rozszerzeniem oferty są usługi spedycyjne. Mogą tu Państwo liczyć na nasze kompleksowe działanie, zapewniamy bowiem obsługę całego procesu, łącznie z przyjęciem zgłoszenia transportu do odprawy celnej. Zajmujemy się również wypełnianiem wszelkich niezbędnych formalności.

Nasza siedziba mieści się przy głównej tranzytowej trasie prowadzącej do granicy polsko-białoruskiej. Biuro czynne jest całą dobę i zlokalizowane w odległości 3km od Terminala Samochodowego w Koroszczynie , a do dyspozycji kierowców jest duży parking. Posiadamy 3 miejsca uznane przez organy celne.

Przygotowujemy tranzytowe zgłoszenia celne T1 i TIR w systemie NCTS na terenie całej Polski, a także eksportowe zgłoszenia EX w systemie AES (ECS) zarówno w procedurze uproszczonej, jak i w zwykłej. Nasza oferta w tym zakresie to także:
  • importowe zgłoszenia celne IM zwykłe i w procedurze uproszczonej,
  • zgłoszenia zawierające dane bezpieczeństwa kierowane do Systemu Kontroli Importu ICS,
  • wypełnianie karnetów TIR.
Stosujemy klucz do bezpiecznej transmisji danych. Nasza oferta została również poszerzona o możliwość składania deklaracji tranzytowych w NCTS również na terytorium Republiki Litwy. W codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie. Firma została zarejestrowana w Białoruskim Generalnym Urzędzie Celnym dzięki czemu możemy wysłać przygotowane w języku rosyjskim zgłoszenia EPI do wszystkich granicznych urzędów Republiki Białorusi. Cenne jest również nasze doświadczenie w importach z wykorzystaniem udogodnień płynących z zastosowania rozliczania podatku VAT z tytułu importu towarów w deklaracji podatkowej. Posiadamy niezbędne gwarancje przy odprawach tranzytowych i importowych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, z dużą wiedzą, doświadczeniem i odpowiednimi umiejętnościami, w tym agentów celnych. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową dlatego zawsze jesteśmy rzetelni i terminowi. Posiadamy pozwolenia na procedury uproszczone i certyfikat AEO Upoważnionego Przedsiębiorcy w zakresie uproszczeń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby naszej firmy.

Artykuły

Usługi celne, czyli skuteczny import i eksport towarów
Usługi celne, czyli skuteczny import i eksport towarów
Kompleksowe usługi celne obejmują pomoc przy odprawie celnej oraz możliwość skorzystania ze składu, dzięki czemu proces importu czy eksportu jest usprawniony.

Wideo

Kontakt

Kontakt Transconsult Poland Sp. z o.o.

Transconsult Poland Sp. z o.o., Dobryń Duży

Opinie (6)

Opinie o firmie Transconsult Poland Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bolek
Bolek
5.0
28.05.2019
Współpracuję z nimi już od kilku lat i zawsze wszystko doskonale poprowadzone. Niewątpliwie są profesjonalistami i mają moje pełne zaufanie.
Gerard
Gerard
5.0
13.03.2019
Wszystko zrobione rzetelnie i na czas, także niezbędna papierologia. Serdecznie polecam.
Antek
Antek
5.0
05.01.2019
Od strony logistycznej świetnie zorganizowani. Z pewnością Transcolsunt to fachowcy w swoje branży.
Daniel
Daniel
5.0
03.11.2018
Dobra firma, mają doświadczonych w spedycji pracowników. Polecam.
Paweł
Paweł
5.0
12.09.2018
Transport załatwiony szybko i sprawnie. Firma zna się na rzeczy.
Franek
Franek
5.0
03.07.2018
Profesjonalne usługi spedycyjne. Na każdym etapie skutecznie działają, załatwiając wszelkie formalności. Zdecydowanie warto z nimi współpracować.