Krajowy i zagraniczny przewóz osób
Krajowy i zagraniczny przewóz osób, Trans-Lech, Suwałki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8441089223
REGON: 790168510
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Agencja turystyczna Trans-Lech znajduje się w Suwałkach, w województwie podlaskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz wiemy jak im sprostać.

Oferta

Oferta naszej agencji turystycznej obejmuje wycieczki objazdowe do Niemiec, Czech, Niderlandów, Francji i innych krajów europejskich. Mamy szeroki wybór wycieczek grupowych. Mamy również programy zwiedzania dla osób fizycznych, w tym wycieczki objazdowe do Bretanii, Pirenejów i Normandii, a także nad Loarę. Organizujemy wyjazdy autokarem, samolotem albo własnym transportem. Dodatkowo rezerwujemy nocleg w hotelach wszystkich kategorii.

Naszą specjalnością jest też planowanie wycieczek edukacyjnych i szkolnych. Podejmujemy się organizacji wyjazdów firmowych i pielgrzymek. Mamy również specjalną ofertę dla rodzin, która obejmuje wyjazdy do parków rozrywki, takich jak:
 • Asterix,
 • Disneyland.
Zapewniamy fachową pomoc w wyborze najlepszej opcji, dopasowanej do Państwa indywidualnych preferencji. Nasi klienci mogą liczyć też na transfery z lotnisk i pełen pakiet ubezpieczeń. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu kart roamingowych.

Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu osób, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Realizujemy zlecenia na okazjonalny i regularny transport klientów indywidualnych, bądź grup zorganizowanych. Co tydzień odbywa się przejazd do Niemiec. W przypadku większych grup możemy transport zorganizować w dowolnym terminie i w każde miejsce w całej Europie. Zapewniamy odbiór z miejsca zamieszkania i dowóz pod wskazany adres.

Nasza oferta to też sprzedaż biletów komunikacji krajowej i międzynarodowej. Sprzedajemy bilety lotnicze, promowe i autokarowe. Bilety można zakupić również on-line. Ponadto załatwimy wizy do Rosji, jeśli kandydat spełnia zawarte w ofercie warunki.

Posiadamy nowoczesną flotę, którą regularnie poddajemy przeglądom technicznym, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Pojazdy zostały wyposażone w klimatyzację, monitory, odtwarzacze DVD i rozsuwane siedzenia z podłokietnikami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Trans-Lech.

Artykuły

Jakie dokumenty będą nam potrzebne, by uzyskać wizę do Rosji?
Jakie dokumenty będą nam potrzebne, by uzyskać wizę do Rosji?
Jakie dokumenty będą potrzebne, by uzyskać wizę na wjazd do Rosji? Czym jest voucher turystyczny i jak go zdobyć? Tutaj sprawdzisz odpowiedzi na te pytania!

Wideo

Kontakt

Kontakt Trans-Lech

Trans-Lech, Suwałki

Opinie (4)

Opinie o firmie Trans-Lech

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Franciszek
Franciszek
5,0
04.01.2019
Przewóz osób na najwyższym poziomie. Ceny przystępne. Polecam wszystkim.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Marika
Marika
5,0
13.12.2018
Bardzo bogata oferta turystyczna. Jest w czym wybierać.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Wiktor
Wiktor
5,0
25.11.2018
Najlepsza agencja turystyczna z jakiej usług miałem przyjemność skorzystać. Potrafią doradzić i, co najważniejsze, profesjonalnie organizują wycieczki.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Edyta
Edyta
5,0
11.10.2018
Świetnie zorganizowana wycieczka. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0