Sprzęt asekuracyjny do pracy na dużych wysokościach
Sprzęt asekuracyjny do pracy na dużych wysokościach, Tractel Polska Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5272507916
REGON: 140507006
KRS: 0000256302
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Tractel funkcjonuje na rynku nieustannie od 2006 roku. Siedziba biura i serwisu zlokalizowana jest na terenie Warszawy. Specjalnością zakładu są urządzenia przeznaczone do podnoszenia ładunków. Nasze zakłady produkcyjne są we Francji, Niemczech, Hiszpanii i Szwajcarii.

Oferta

TRACTEL® jest producentem profesjonalnych urządzeń do podnoszenia, mocowania i transportu ładunków, urządzeń do pomiaru i kontroli obciążeń, podwieszanych platform roboczych oraz systemów i osprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości. Tractel oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu bliskiego do różnych gałęzi przemysłu, poczynając od stalowego, wydobywczego, przetwórczego, energetycznego, motoryzacyjnego a na pracach budowlanych kończąc. Firma wywodząca się z Francji posiada 75 lata doświadczenia zdobytego w 120 krajach i na 6 kontynentach. W 2012 roku Tractel otworzył biuro handlowe w Polsce. Główne grupy produktowe oferowane w Polsce :
  • ręczne wciągniki linowe i łańcuchowe (Tirfor, Tralift, Bravo)
  • elektryczne wciągniki linowe i łańcuchowe (Minifor, Tirak, Tralift TE)
  • klamry i wózki belkowe (Corso)
  • zawiesia i chwytaki (Topal)
  • dynamometry (Dynafor)
  • urządzenia do transportu podłogowego (Top, Hydrofor, Pakrol)
  • SOI środki ochrony indywidualnej do asekuracji pracy na wysokości
Jako pierwszy w Europie Tractel oferuje pełną gamę produktów asekuracyjnych o zwiększonej nośności do 150 KG. Jest to szeroka gama uprzęży, linek asekuracyjnych, urządzeń samohamownych, linek do nadawania pozycji przy pracy oraz pasów podporowych.- Systemy asekuracyjne poziome i pionowe (linowe oraz szynowe, barierki wolnostojące) - Platformy podwieszane do prac remontowych. Wszystkich zainteresowanych firma zaprasza do kontaktu i skorzystania z oferty.

Artykuły

 Kalibracja dynamometrów w ofercie firmy Tractel
Kalibracja dynamometrów w ofercie firmy Tractel
Firma Tractel zajmuje się kalibracją dynamometrów. Na czym polega ta usługa i dlaczego należy ją wykonywać? O tym przeczytacie w naszym artykule. Zapraszamy!
 Środki ochrony indywidualnej na wysokości w ofercie firmy Tractel
Środki ochrony indywidualnej na wysokości w ofercie firmy Tractel
Firma Tractel zajmuje się między innymi sprzedażą środków ochrony indywidualnej na wysokości. Jakie produkty wchodzą w ich skład? Sprawdźcie w artykule!
Firma Tractel oferuje wysokiej jakości urządzenia do montażu wind
Firma Tractel oferuje wysokiej jakości urządzenia do montażu wind
Poszukujesz nowoczesnych lub tradycyjnych urządzeń wspomagających montaż wind? Znajdziesz je w ofercie przedsiębiorstwa o nazwie Tractel. Koniecznie sprawdź t
Sprzęt do konstrukcji i konserwacji wind.
Sprzęt do konstrukcji i konserwacji wind.
Sprzęt używany do montażu i konserwacji wind musi być najwyższej jakości, by proces przebiegł sprawnie i nie stwarzał zagrożenia dla osób go przeprowadzających.
Czym wyróżnia się sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości oferowany przez firmę Tractel?
Czym wyróżnia się sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości oferowany przez firmę Tractel?
Wysokiej jakości sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokościach oferuje firma Tractel. W jej asortymencie znajdziemy m.in. uprzęże, szelki i liny bezpieczeństwa.
Jak bezpiecznie wykonywać prace na wysokościach?
Jak bezpiecznie wykonywać prace na wysokościach?
W takcie wykonywania prac na wysokościach ważne jest stosowanie się do przepisów bezpieczeństwa, a także korzystanie ze sprawdzonego sprzętu ochronnego.
Jakich urządzeń używa się do pomiarów i kontroli obciążeń?
Jakich urządzeń używa się do pomiarów i kontroli obciążeń?
Do pomiarów oraz kontroli obciążeń wykorzystuje się takie urządzenia jak dynamometry. Jakie są ich rodzaje i czym się one charakteryzują? Kliknij i się dowiedz!
Asekuracja pracy na wysokościach – współpraca z firmą TRACTEL!
Asekuracja pracy na wysokościach – współpraca z firmą TRACTEL!
Grupa TRACTEL to światowy gigant w produkcji i dystrybucji sprzętów oraz akcesoriów do prac wysokościowych – np. lin asekuracyjnych i zespołów amortyzacyjnych.
Gdzie zastosowanie mają urządzenia samohamowne blocfor™ oferowane przez firmę Tractel?
Gdzie zastosowanie mają urządzenia samohamowne blocfor™ oferowane przez firmę Tractel?
Urządzenia serii blocfor™ to m.in. urządzenia samohamowne i samoblokujące. Znajdziemy je w ofercie firmy Tractel. Jakie są ich właściwości i zastosowanie?
Czym jest kalibracja przyrządów mierniczych?
Czym jest kalibracja przyrządów mierniczych?
Kalibracja przyrządów pomiarowych to usługi, których celem jest zachowanie poprawności ich działania. Na czym dokładnie polega wzorcowanie i kiedy je wykonywać?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tractel Polska Sp. z o.o.

Tractel Polska Sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (34)

Opinie o firmie Tractel Polska Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
10.05.2022
Zakupiłem tutaj siłomierz przemysłowy i służy mi bez żadnych zastrzeżeń od bardzo długiego czasu. Polecam, bo sprzedawane produkty są naprawdę wysokiej jakości.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
10.03.2022
Mam zaufanie do tej firmy. Posiadam liny asekuracyjne, które są bardzo elastyczne i długie. Dzięki nim czuję większe bezpieczeństwo pracy.
Piotr
Piotr
5.0
05.01.2022
Duży wybór różnego rodzaju produktów. Nabyłem tutaj urządzenie przeciwspadkowe, które bardzo pomaga mi w pracy na rusztowaniach.
Janusz
Janusz
5.0
30.11.2021
Bardzo cenię sobie produkty pochodzące z tej firmy. Już jakiś czas temu zakupiłem tutaj podnośniki hydrauliczne. Jestem zadowolony i polecam z czystym sumieniem.
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
25.09.2021
Zakupiłem u nich wózki suwnicowe. Mają atrakcyjne ceny.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
10.07.2021
Bardzo dobra firma, polecam.
Adrian
Adrian
5.0
21.05.2021
Kupiłem u nich podnośnik hydrauliczny w bardzo dobrej cenie!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
22.03.2021
Prowadzę własną działalność budowlaną. Kupiłem u tej firmy urządzenia do pracy na wysokościach, które często przydają nam się na budowie.
Antek
Antek
5.0
04.01.2021
Kupiłem u nich osobisty sprzęt asekuracyjny. Towar wysokiej jakości, dostępny w atrakcyjnej cenie.
Kuba
Kuba
4.0
30.11.2020
Współpracuję z tą firmą od wielu lat. Mają naprawdę dobrej jakości urządzenia do pracy na wysokościach. Polecam!
Damian
Damian
5.0
19.11.2020
Za pomocą sprzętu od Tractel Polska można podnosić różne ładunki i to na spore wysokości. Na budowie przydają się takie rozwiązania.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
21.09.2020
Szybki serwis. Można wysłać urządzenie do Tractel Polska albo zamówić naprawę na miejscu. W tym drugim przypadku to duża wygoda.
Andrzej
Andrzej
4.0
09.07.2020
Tractel Polska dostarczył suwnicę, a teraz zajmuje się jej regularnymi przeglądami. Dzięki temu mam pewność, że urządzenie będzie działało bez zarzutu.
forumowicz
forumowicz
5.0
11.05.2020
Nie tylko sprzedają urządzenia, ale też szkolą użytkowników. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Tractel Polska.
Radosław St
Radosław St
5.0
02.03.2020
Tractel Polska ma bardzo duży wybór urządzeń do transportu i podnoszenia ładunków. W zakładzie używamy suwnicy od nich i sprawuje się bez zarzutu.
Adrian
Adrian
5.0
20.01.2020
Świetna jakość w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu sprzętu ochronnego do prac wysokościowych. Teraz moi pracownicy są bezpieczni i to niezależne od tego jak wysoko muszą wykonywać swoje obowiązki. Polecam produkty sprzedawane przez Tractel Polska.
Janek
Janek
5.0
29.09.2019
Rzetelna współpraca już od kilku lat. Mają najlepszy sprzęt asekuracyjny i zawsze są nastawieni na klienta. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
03.07.2019
Ostatnio do firmy kupowaliśmy podnośniki hydrauliczne i naprawdę jest to świetny jakościowo sprzęt. Coś w co zdecydowanie warto zainwestować.
Aleksander
Aleksander
5.0
07.05.2019
Super oferta, duży wybór, a przede wszystkim doskonała jakość produktów. Polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
08.03.2019
Dynamometry znakomicie się sprawdzają. Doskonały sprzęt.
Adam
Adam
5.0
26.01.2019
Doskonały sprzęt asekuracyjny, a także wciągniki i wciągarki. Zdecydowanie warto zainwestować w ich sprzęt.
Marika
Marika
5.0
30.11.2018
Tractel to po prostu jakość. Ich sprzęt jest doskonale wykonany, najlepsze materiały i technologie. Przy pracach jakie są podejmowane w naszym zakładzie niezwykle istotne jest bezpieczeństwo ładunku i ludzi, ale ich produkty to w tym zakresie klasa światowa. Polecam serdecznie.
Jarek
Jarek
5.0
06.10.2018
Urządzenia silnikowe do podnoszenia pracują nieprzerwanie, praktycznie dzień w dzień w naszej firmie od kilku lat i do tej pory nie było żadnej awarii. Jak dla mnie topowy produkt z tej kategorii.
Mariusz
Mariusz
5.0
02.09.2018
Kupowałem szelki, pasy, hełmy i rękawice. Moi pracownicy bardzo sobie chwalą te produkty firmy Tractel, ja również uważam, że rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków.
Kazik
Kazik
5.0
11.08.2018
Firma, która zdecydowanie zna się na technice. Stawiają na solidność wykonania, to są rzeczy, które przetrwają długie lata.
Anita
Anita
5.0
15.07.2018
Kupowałam u nich dynamometry, które były niezbędne przy pracach budowlanych. Wysokiej klasy sprzęt za całkiem przystępne pieniądze.
Michał
Michał
5.0
19.06.2018
Posiadają dobrej jakości elektroniczne ograniczniki obciążenia, ale również inny sprzęt. Z czystym sercem polecam tę firmę znajomym przedsiębiorcom.
Łukasz
Łukasz
5.0
30.05.2018
Mają spory wybór sprzętu do ochrony, który zakupiłem dla swoich pracowników. Nie należę do przedsiębiorców, którzy oszczędzają na bezpieczeństwie i wiem, że firma Tractel również nie.
Basia
Basia
5.0
02.04.2018
W każdym calu solidni, tak samo, jak sprzęt, który oferują. Firma na światowym poziomie.
Marcin
Marcin
5.0
26.03.2018
Kiedy szukałem odpowiednich podnośników hydraulicznych, ktoś polecił mi firmę Tractel. Znalazłem ich polski oddział. Przez telefon zostałem bardzo dobrze poinformowany co do sprzętu, który mnie interesował co rozwiało moje wątpliwości odnośnie zakupu. Polecam tę firmę.
Maciej
Maciej
5.0
16.02.2018
Bardzo dobre transportery, które kupowałem dla swojej firmy. Po czterech latach dosyć intensywnego użytkowania nadal żadnych problemów.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
18.01.2018
Na każdym etapie jest to firma w pełni profesjonalna. Kompetentna obsługa klienta, asortyment świetny jakościowo i gwarancja bezpieczeństwa od producenta. Warci polecenia.
Jakub
Jakub
5.0
01.12.2017
Już wcześniej dużo słyszałem o tej firmie. Zakupiłem osobisty sprzęt asekuracyjny i faktycznie dostałem klasowy towar. Jestem w pełni zadowolony.
Emil
Emil
5.0
25.11.2017
Zaopatrzyliśmy się w firmie Tractel Polska w poziome stałe systemy asekuracji. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, a towar jest najwyższej jakości. Polecam z czystym sercem.
Zobacz więcej (24)