Przeglądy techniczne pojazdów - pełen zakres
Przeglądy techniczne pojazdów - pełen zakres, TOS Gdynia sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 21:00
Wt.
07:00 - 21:00
Śr.
07:00 - 21:00
Cz.
07:00 - 21:00
Pt.
07:00 - 21:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9581268920
REGON: 191678573
KRS: 0000036456
Rok założenia:
1998

O firmie

Nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów TOS funkcjonuje w Gdyni od 1999 roku. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem technicznym oraz kadrą doświadczonych diagnostów, dzięki czemu świadczone przez nas usługi cechuje wysoka jakość i solidność.

Proponujemy Państwu pełen zakres badań technicznych pojazdów, sprawdzenie pojazdu i ustawienia (zbieżności) kół, okresową obsługę klimatyzacji z wymianą czynnika i odgrzybieniem oraz opinie techniczne i wyceny rzeczoznawcy z listy ministra ds. transportu.

Oferta

Nasza firma kontynuuje wieloletnią działalność popularnej w Gdyni stacji diagnostycznej GZNS popularnej wśród mieszkańców miasta. W 2002 roku uzyskaliśmy uprawnienia stacji okręgowej i poszerzyliśmy w związku z tym zakres oferowanych usług. Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy dokładną weryfikację stanu technicznego każdego pojazdu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z powagi naszej pracy i pragniemy każdemu użytkownikowi auta zapewnić bezpieczeństwo.

TOS Gdynia przeprowadza wnikliwe badania techniczne tj.przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów do i powyżej 3,5 t w pełnym zakresie. Wykonujemy również wszystkie badania okresowe i dodatkowe. Działamy na rzecz Klientów biznesowych, wykonując usługi dla TAXI, ADR i pojazdów przystosowanych do nauki jazdy. Wraz ze wzrostem zainteresowania pojazdów zza granicy podejmujemy się sprawdzania samochodów „anglików” z kierownicą po prawej stronie oraz z instalacją gazową LPG / CNG

Pozostała oferta przeglądów obejmuje sprawdzenie aut:
  • uprzywilejowanych,
  • skierowanych przez policję lub starostę,
  • pokolizyjne (w tym po naprawie dla zakładów ubezpieczeń),
  • po zmianach konstrukcyjnych (przebudowy),
  • VAT - poświadczenie spełnienia wymagań,
  • pojazdów zabytkowych.

TOS Gdynia w swojej ofercie posiada również nabijanie numerów i wykonywanie tabliczek zastępczych. Przegląd samochodu obejmuje sprawdzanie hamulców, amortyzatorów oraz luzów w układzie kierowniczym i zawieszeniu, geometrię zawieszenia, zbieżność kół, sprawdzanie i regulację świateł oraz analizę spalin.

W naszym punkcie na stałe dostępny jest doświadczony i wykwalifikowany rzeczoznawca samochodowy z listy Ministra Infrastruktury, który w razie konieczności podejmuje się wyceny pojazdów i dokonuje oceny technicznej.

TOS Gdynia Sp. z o.o serdecznie zaprasza wszystkich Państwa do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt TOS Gdynia sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

TOS Gdynia sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Gdynia

Opinie (1)

Opinie o firmie TOS Gdynia sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.02.2013
5