Instalacje elektryczne i zakładanie domofonów
Instalacje elektryczne i zakładanie domofonów, Torinet Bartosz Andersz, Puszczykowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7831476134
REGON: 634520415
Rok założenia:
2003

O firmie

Firma Torinet zlokalizowana jest w Puszczykowie, w województwie wielkopolskim. Działalność w zakresie różnego rodzaju instalacji elektrycznych prowadzimy nieprzerwanie od 2003 roku. Wykonujemy zlecenia związane z automatyką, elektryką, czy sieciami komputerowymi. Firmą zarządza Bartosz Andersz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma Torinet to wiedza oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat. Od początku postawiliśmy sobie za cel świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Inteligentny Dom – instalacje oparte na urządzeniach LOXONE pozwalające na zbudowaniu od podstaw lub modernizacji „inteligentnych instalacji” w domu, mieszkaniu, hali itp.

Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Wykonujemy zarówno instalacje domowe, biurowe, jak i przemysłowe, a nasza oferta instalacyjna to:
  • instalacje energetyczne,
  • instalacje alarmowe,
  • instalacje telefoniczne,
  • instalacje telewizyjne,
  • instalacje sieci komputerowych,
  • kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy,
  • oświetlenie,
  • instalacje ppoż.
  • CCTV,
  • okablowanie procesu technologicznego.
Nasze instalacje są oparte na systemach alarmowych wysokiej klasy firm Satel oraz Jablotron.

Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem różnorodnego oprogramowania użytkowego zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i większych firm. Tworzymy bazy danych, indywidualne i sieciowe, wizualizacje, nakładki na bazy danych, skrypty internetowe pozwalające na dostęp do BD oraz programy typu Faktura, Magazyn. Podejmujemy się także realizacji programów na specjalne życzenia Klientów.

Doskonale również orientujemy się w automatyce. Zajmujemy się programowaniem sterowników oraz montażem szaf i pulpitów sterowniczych.

Niezależnie od charakteru podejmowanych prac dbamy o dokładność, fachowość wykonania i terminowość. Zapewniamy doradztwo, miłą obsługę oraz korzystne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Najpopularniejsze instalacje domowe, biurowe i przemysłowe
Najpopularniejsze instalacje domowe, biurowe i przemysłowe
Instalacje różnego rodzaju stanowią o funkcjonalności obiektu, dlatego warto zadbać o ich profesjonalne wykonanie zarówno w przypadku domu, jak i np. biura.

Wideo

Kontakt

Kontakt Torinet Bartosz Andersz

Torinet Bartosz Andersz, Puszczykowo

Opinie (10)

Opinie o firmie Torinet Bartosz Andersz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5.0
09.09.2019
W ocenach jestem raczej surowy, ale firma Torinet zasłużyła sobie na bardzo dobry. Angażują się w pracę, znają się na tym i poważnie traktują klientów. Po prostu na każdym poziomie są profesjonalistami.
Kuba
Kuba
5.0
21.07.2019
Rzetelnie i z dużą wiedzą wykonane wszystkie niezbędne w moim nowym zakładzie instalacje. Współpracę oceniam bardzo wysoko.
Antek
Antek
5.0
13.05.2019
Już kilku osobom polecałem Torinet. Jeśli chodzi o instalacje to firma zawsze staje na wysokości zadania, a już kilka razy z nimi współpracowałem.
Urszula
Urszula
5.0
24.03.2019
Szybki montaż CCTV. Nie ma u nich miejsca na opieszałość, ale wszystko robią w pełni profesjonalnie. Fachowcy bez dwóch zdań.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
28.01.2019
Kupiłem od nich do swojej firmy dobrej jakości oprogramowanie magazynowe. Bardzo funkcjonalne, znacznie ułatwiło mi pracę. Dzięki i polecam!
Meritum
Meritum
5.0
26.11.2018
Właściciel dobrze nam doradził w wielu aspektach podsuwając rozwiązania o których nawet nie wiedzieliśmy. Kontakt przed zleceniem , w jego trakcie i po bardzo dobry. Firma robiła alarm i kontrolę dostępu w naszym biurze, oraz ze względu na to ze się sprawdziła w 2 halach magazynowych. Wszytko zrobili profesjonalnie, dbając o szczegóły i estetykę. Z ich usług na pewno jeszcze skorzystamy.
Deweloper
Deweloper
5.0
26.11.2018
Duży projekt deweloperski firma wykonała profesjonalnie i co najważniejsze terminowo. Firma godna polecenia.
Błażej
Błażej
5.0
08.11.2018
Fachowcy, jeśli chodzi o automatykę. Montowali szafy i pulpity sterownicze. Widać, że znają się na rzeczy. Polecam, warto skorzystać.
Nikodem
Nikodem
5.0
19.09.2018
Podjęli się zainstalowania sieci komputerowej w biurze. Sprawnie wykonana usługa, wszystko działa, jak należy. Polecam tę firmę.
Jarosław
Jarosław
5.0
15.07.2018
Instalacja alarmowa zamontowana sprawnie i szybko. Wszystko wykonane rzetelnie, absolutnie żadnych zastrzeżeń, firma doskonale się na tym zna. Serdecznie polecam.