Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881799370
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kamień i kruszywa, Topaz s.c., Tadzino Topaz w Tadzinie jest kopalnią kruszywa działającą już od 1998 roku. Specjalizuje się w wydobywaniu oraz sprzedaży kruszyw.

Oferta

Kruszywa są materiałami niezbędnymi do realizacji inwestycji budowlanych. Stosowane są między innymi podczas produkcji betonów i zapraw czy budowy dróg. W kruszywa o sprawdzonych parametrach najlepiej zaopatrzyć się w specjalistycznej firmie, takie jak Topaz.

Jakie kruszywa budowlane i drogowe dostarcza firma Topaz z Tadzina?

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kruszyw stosowanych w budowie domów czy dróg. Oferta obejmuje kruszywa, takie jak:
  • piasek siany 0-1 mm, 0-2 mm,
  • piasek płukany 0-1 mm, 0-2 mm,
  • piasek zasypowy na fundamenty czy pod kostkę,
  • żwir płukany frakcji 2-8,
  • żwir frakcji 8-16,
  • żwir frakcji 16-31,5,
  • pospółka,
  • mieszanki frakcji 0-16.
Do czego wykorzystuje się kruszywa oferowane przez Topaz?

Wykorzystuje się je do wytwarzania rur przepustowych i kostki brukowej oraz nawierzchni drogowych. Znajdują też zastosowanie podczas tynkowania ścian, betonowania cokołów pod ogrodzenie czy wylewania posadzek. Topaz dostarcza je już od tony. Gwarantuje dostawę i rozładunek.

Gdzie sprawdzą się kamienie dekoracyjne?

Kamienie dekoracyjne, znajdujące się w ofercie firmy Topaz, sprawdzą się doskonale podczas aranżacji terenów zielonych. Kamienie polne świetnie nadadzą się do wykonywania ścieżek oraz murków. Dzięki nim będą mogli Państwo również odgrodzić rabaty kwiatowe od trawnika. Kamienie są dostępne w różnych gabarytach i wybarwieniach. Zamówione zostaną dostarczane do Państwa w ustalonym terminie.

W ramach swojej działalności firma prowadzi również wynajem nowoczesnych ładowarek. Firmowy park maszynowy składa się również z koparek gąsienicowych, ładowarek kołowych, przesiewaczy oraz samochodów ciężarowych o ładowności 13 i 25 ton.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.


Artykuły

Dekoracyjne kamienie do ogrodu w ofercie kopalni kruszyw Topaz
Dekoracyjne kamienie do ogrodu w ofercie kopalni kruszyw Topaz
Planujesz ozdobić swój ogród kamieniem naturalnym? Nie wiesz, gdzie szukać najlepszych okazów? Zajrzyj do kopalni kruszywa Topaz. Co ma w sprzedaży?

Wideo

Kontakt

Kontakt Topaz s.c.

Topaz s.c., Tadzino

Opinie (1)

Opinie o firmie Topaz s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
20.07.2021
Kopalnia kruszyw godna polecenia. Wiele razy zamawiałem tutaj piasek, żwir oraz inne kruszywa, bardzo dobra jakość.