Zadbamy o Twój komfort termiczny
Zadbamy o Twój komfort termiczny, Topac, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9552076359
REGON: 321220813
Rok założenia:
2012

O firmie

Siedziba firmy Topac znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo Jarosława Kucharskiego działa od 2012 roku i zajmuje się montażem energooszczędnych instalacji. Dba o komfort termiczny w obiektach mieszkalnych, biurach i zakładach przemysłowych.

Oferta

Topac projektuje i montuje instalacje w nowo budowanych i remontowanych obiektach. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dobieranie najlepszych urządzeń i dotrzymywanie terminów. Doświadczeni pracownicy firmy projektują instalacje pod kątem wydajności i ekonomicznej eksploatacji, starannie je montują i zapewniają okresowe przeglądy stanu technicznego. Po wykryciu usterek mogą szybko je usunąć. Działają w ramach gwarancji i po jej zakończeniu.

Topac kompleksowo wykonuje różne instalacje wewnętrzne, w tym te grzewcze. Montuje takie urządzenia jak:
  • powietrzne pompy ciepła
  • glikolowe pompy ciepła
  • kotły gazowe
  • rekuperatory
Kotłowanie gazowe to podstawa centralnego ogrzewania. Ciepło w nich produkowane rozchodzi się poprzez system grzejników i ogrzewanie podłogowe. Z kolei rekuperatory montowane w wentylacji odzyskują z powietrza ciepło. Dzielą się na przeznaczone do domów i mieszkań oraz przemysłowe.

Komfort termiczny w pomieszczeniach zapewniany jest również poprzez klimatyzatory ścienne i klimatyzacje Multi-Split do ochładzania wielu pomieszczeń.

Uzupełnieniem oferty są instalacje kanalizacyjne i ciepłej oraz zimnej wody, a także centralne odkurzacze. W przypadku odkurzaczy centralnych są lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne, ponieważ tylko kilka razy do roku trzeba opróżniać ich worki, a podczas obsługi nie ma potrzeby ich przenoszenia.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Topac najlepiej wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.

Kontakt

Kontakt Topac

Topac, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Topac

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
06.01.2019
Polecam, bardzo dobra współpraca
Piotr P.
Piotr P.
5.0
04.10.2016
Polecam