Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261322451
REGON: 140857485
Rok założenia:
2007

O firmie

Top Finans to firma, która istnieje od ponad 10 lat i działa w branży doradztwa podatkowego. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielem jest Roman Przasnyski.

Oferta

Powodzenie naszej firmy na rynku doradztwa finansowego jest wynikiem rzetelnej, sumiennej pracy na rzecz Klienta oraz wysokich kompetencji naszych pracowników. W Top Finans zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy zdobyli należne im zaufanie wśród Klientów.

Niezwykle istotnym elementem naszej działalności są analizy techniczno-ekonomiczne, które sporządzamy w pełnym zakresie. Precyzyjnie badamy rynek i działalność przedsiębiorstwa, a uzyskane wyniki pomagają nam w wystosowaniu właściwych ocen i wniosków, które przekazujemy do Klientów.

Szacujemy sytuacje finansowe przedsiębiorstw, które często okazują się niezbędne w przypadku kredytodawców, kontrahentów, inwestorów, audytorów i urzędów statystycznych.

Ponadto podejmujemy się realizacji czynności, gdy w grę wchodzą:
  • obligacje
  • papiery wartościowe
O profesjonalizmie firmy Top FInans świadczy wiele opracowanych publikacji na temat rynku finansowego. Nasza precyzja i poświęcenie podczas przeprowadzania analiz rynku finansowego i działalności firm, działają również na korzyść naszych Klientów.

Zapraszamy do podjęcia współpracy. Państwa finanse będą w dobrych rękach.

Kontakt

Kontakt Top Finans Roman Przasnyski

Top Finans Roman Przasnyski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Top Finans Roman Przasnyski