Opracowywanie umów oraz pism procesowych
Opracowywanie umów oraz pism procesowych, Tomasz Plęs Kancelaria adwokacka, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7491999599
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Tomasza Plęsa, znajduje się w Opolu. Świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Certyfikaty i dyplomy

Adwokat Tomasz Plęs w 2020 roku został laureatem plebiscytu „Orły Prawa”.

Oferta

Do obowiązków kancelarii Tomasza Plęsa należy udzielanie porad prawnych i podatkowych, sporządzanie umów oraz pism procesowych, reprezentacja klientów w postępowaniach sądowych, a także negocjacje. Usługi obejmują:
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo administracyjne,
  • prawo upadłościowe i naprawcze.
Prawo karne obejmuje reprezentację przed organami ścigania oraz sądami w każdej fazie procesu i na każdym etapie postępowania karnego.

Z kolei prawo cywilne to sporządzenie umów, postępowania spadkowe, procesy o zapłatę, odszkodowania i zadośćuczynienia, a także reprezentacja przed sądem.

W ramach prawa rodzinnego kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw o: rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską i kontakty z dziećmi.

Oprócz tego adwokat oferuje obsługę obejmującą prawo administracyjne. Prowadzi sprawy administracyjne przed organami administracyjnymi, sprawy sądowo-administracyjne przed WSA i NSA , czy sprawy z zakresu prawa administracyjnego.

Ponadto świadczy usługi dotyczące prawa upadłościowego i naprawczego, w tym reprezentację dłużnika w postępowaniu upadłościowym, czy reprezentację firm w postępowaniu upadłościowym bądź restrukturyzacyjnym.

Kancelaria adwokata Tomasza Plęsa oferuje również kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców. Adwokat reprezentuje spółki przed sądami w sprawach gospodarczych. Służy też pomocą w związku z ograniczeniami dotyczącymi wprowadzenia w Polsce stanu epidemii koronawirusa.

Oferta kancelarii adwokackiej Tomasza Plęsa jest rozbudowana, aby poznać jej szczegóły, warto zadzwonić lub odwiedzić stronę internetową.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tomasz Plęs Kancelaria adwokacka

Tomasz Plęs Kancelaria adwokacka, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomasz Plęs Kancelaria adwokacka