Kompleksowe usługi geodezyjne
Kompleksowe usługi geodezyjne, Tomasz Lewandowski Nieruchomości geodezja pośrednictwo szacowanie, Szczytno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7450008011
REGON: 510510887
Rok założenia:
1991

O firmie

Firma Nieruchomości GPS jest zlokalizowana w Szczytnie, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy w branży geodezyjnej. Zajmujemy się geodezyjną obsługą nieruchomości i inwestycji. Na rynku istniejemy od prawie 30 lat. Właścicielem firmy jest Tomasz Lewandowski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług geodezyjnych. Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego działamy z dużą motywacją i dotrzymujemy terminów wykonania wszystkich prac. W skład naszych kompetencji wchodzi obsługa geodezyjno-prawna.

Świadczymy Państwu usługi takie jak:
  • wznawianie znaków graficznych nieruchomości,
  • analiza stanu prawnego obiektów,
  • podziały działek,
  • podziały nieruchomości,
  • aktualizacja ewidencji budynków oraz gruntów.
Ponadto zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę z zakresu kartografii. Zależy nam na satysfakcji osób powierzających nam zlecenia, dlatego pracujemy korzystając wyłącznie z przystosowanego i sprawdzonego sprzętu. Nasza kadra geodetów podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, wykonując powierzone zadania z pełnym zaangażowaniem. Świadczymy również usługi związane z geodezyjnym wsparciem inwestycji.

Pracownicy zatrudnieni w firmie podejmują się tyczenia obiektów, inwentaryzacji powykonawczej w zakresie działań geodezyjnych oraz wykonawstwa pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, po czym tworzona jest dokumentacja opisująca wynik. Oprócz tego opracowujemy mapy w sposób analogowy oraz numeryczny. Uzupełnieniem naszej oferty jest pośrednictwo przy kupnie i nabyciu nieruchomości. Przygotowaliśmy dla Państwa konkurencyjne rozwiązania cenowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Nieruchomości GPS.

Artykuły

Profesjonalna, geodezyjna obsługa budowy
Profesjonalna, geodezyjna obsługa budowy
Profesjonalna obsługa geodezyjna jest niezbędna na każdej budowie, dlatego warto znaleźć odpowiedniego specjalistę i powierzyć mu wykonanie map.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomasz Lewandowski Nieruchomości geodezja pośrednictwo szacowanie

Tomasz Lewandowski Nieruchomości geodezja pośrednictwo szacowanie, Szczytno

Opinie (3)

Opinie o firmie Tomasz Lewandowski Nieruchomości geodezja pośrednictwo szacowanie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamila
Kamila
5.0
18.05.2020
Jak najbardziej polecam tę firmę geodezyjną.
Roksana
Roksana
5.0
01.03.2020
Zatrudniają wykwalifikowanych zawodowców, którzy dokładnie wiedzą co robić i od razu przechodzą do realizowania swojego zadania.
Robert
Robert
5.0
31.01.2020
Serdecznie polecam to biuro geodezyjne. Znają się na rzeczy i dokładnie wykonują powierzone im prace. Posiadają specjalistyczne sprzęty, które tylko wszystko usprawniają.