Pielęgnacja zieleni, wycinka drzew i krzewów
Pielęgnacja zieleni, wycinka drzew i krzewów, Tomasz Lenart Handel i Usługi Leśne, Kursy, Szkolenia i Bhp, Ustrzyki Dolne

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6891072233
REGON: 180374614
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Firma, której właścicielem jest Tomasz Lenart znajduje się w Ustrzykach Dolnych, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w usługach leśnych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2008 roku. Nasze bogate doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest przeprowadzanie kursów zawodowych na terenie całego kraju. Zapewniamy ekspresowe realizacje. W naszej ofercie można znaleźć takie kursy jak:
  • kurs drwal modułowy ECC,
  • kurs drwal do Lasów Państwowych,
  • kurs operator pilarek,
  • kurs operator skidder,
  • kurs operator forwarder,
  • kurs operator harvester,
  • kurs ogrodnik terenów zielonych.
Możemy także zaproponować szkolenie z pielęgnacji drzew ozdobnych. Ponadto przeprowadzamy szkolenia arborystyczne i z użycia środków chemicznych. Pomożemy w znalezieniu pracy po odbytym szkoleniu.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy przeprowadzanie szkoleń BHP, oferujemy szkolenia wstępne, okresowe oraz pracodawców. Zajmujemy się także kompleksową obsługą firm leśnych w dziedzinie BHP. Jesteśmy w stanie przeprowadzić ekspertyzy dendrologiczne i szacunku brakarskiego.

Kolejnym profilem naszej działalności jest utrzymanie stref ochronnych linii przesyłowych, dróg i trakcji kolejowej. Podejmiemy się likwidacji upraw. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, w tym frezą rekultywacyjną, kosiarkami bijakowymi i wysięgnikowymi 9m oraz rębakiem mobilnym.

Oferujemy również wycinkę drzew oraz krzewów, zarówno tradycyjną, jak i arborystyczną. Nasza oferta obejmuje także produkcję i transport drewna kominkowego. Uzupełnienie naszej oferty stanowi transport ciężarowy maszyn leśnych, rolniczych i budowlanych na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie przewieźć maszyny do 10 ton.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Drwal – zawód z marzeń
Drwal – zawód z marzeń
Odpowiednie kursy i szkolenia pomogą uzyskać wymarzony przez wielu mężczyzn zawód drwala. Siła fizyczna to nie wszystko, liczą się równie umiejętności.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomasz Lenart Handel i Usługi Leśne, Kursy, Szkolenia i Bhp

Tomasz Lenart Handel i Usługi Leśne, Kursy, Szkolenia i Bhp, Ustrzyki Dolne

Opinie (6)

Opinie o firmie Tomasz Lenart Handel i Usługi Leśne, Kursy, Szkolenia i Bhp

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
15.09.2019
Polecamy ich usługi, wykonali wycinkę drzew i krzaków w parkach na terenie naszej gminy.
Jan
Jan
5.0
08.07.2019
Dysponują specjalistycznym sprzętem, usługi wykonują rzetelnie i terminowo, a pracownicy są mili. Polecam!
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
07.05.2019
Podjęli się rekultywacji nieużytków, zlecenie zrealizowane rzetelnie, polecam.
Piotr
Piotr
5.0
07.03.2019
Brałem udział w kursie na ogrodnika terenów zielonych, a dodatkowo po zdanym egzaminie pomogli mi znaleźć pracę w wyuczonym zawodzie. Jestem im wdzięczny, dziękuję i polecam.
Daniel C
Daniel C
5.0
24.02.2019
polecam jak najbardziej ... za ECC w promocji zapłaciłem 300 euro ,z fakturą dla mojej niemieckiej firmy , super niepozorna szkoła
Karol
Karol
5.0
14.01.2019
Uczestniczyłem w kursie zawodowym, zajęcia prowadzone w ciekawy sposób, naprawdę wiele się nauczyłem. Można liczyć na pomoc oraz dokładne wyjaśnienie informacji. Polecam serdecznie.