Dyskrecja i fachowe doradztwo prawne
Dyskrecja i fachowe doradztwo prawne, Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5471585037
REGON: 072871055
Rok założenia:
2003
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria adwokacka, która prowadzi Tomasz Kilarski ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Działalność w branży prawnej rozpoczęliśmy w 2003 roku. Proponujemy usługi prawne na wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zajrzenia na naszą stronę internetową.

Oferta

Profesjonalna pomoc prawna to nasza specjalność. W naszej kancelarii adwokackiej zatrudniamy wykwalifikowanych adwokatów i prawników, których wieloletnie doświadczenie i gruntowna wiedza są nie do przecenienia. Przez prawie piętnaście lat działalności zdobyliśmy już spore grono zaufanych i zadowolonych Klientów.

Usługa jest kompleksowa ponieważ posiadamy dużą wiedzę z różnych gałęzi prawa. Nasze główne specjalizacje to:
  • prawo cywilne,
  • prawo handlowe,
  • prawo pracy,
  • prawo gospodarcze.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, sprawy są bowiem unikatowe i zależne od okoliczności. Udzielamy rzetelnych porad po wcześniejszym dokładnym zapoznaniu się z przypadkiem. Wypytamy o każdy szczegół, który według nas może mieć znaczenie i korzystnie wpłynąć na sytuację prawną klienta.

Do spraw w których udzielamy wsparcia należą sprawy o podział majątku czy inne kwestie z zakresu prawa cywilnego. Realizowaliśmy zlecenia na sprawy rodzinne i spadkowe. Możecie Państwo liczyć na nas w przypadku rozwodów, ustalania alimentów i spisywania testamentów. Sporządzamy pisma procesowe i pozwy rozwodowe. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele emocji mogą wzbudzać wyżej wymienione sytuacje życiowe, dlatego cechuje nas właściwe, wyważone podejście do naszych klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Budowanie właściwych relacji z klientem to nasz priorytet. Od samego początku sprawy zapewniamy pełną komunikację, jesteśmy bowiem skrupulatni w działaniu, a naszym celem jest jak najlepsze działanie będące w interesie klienta. Wiedza i doświadczenie, poparte skutecznym prowadzeniem już setek spraw to nasze wielkie atuty. Cechuje nas też dyskrecja i poufność, co wynika z zawodowej i prywatnej etyki. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania dalszych szczegółów oferty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Korzystanie z usług adwokata nie tylko w sądzie
Korzystanie z usług adwokata nie tylko w sądzie
Samodzielne prowadzenie sporu z urzędami, rodziną czy pracodawcą może być męczące. Zobaczmy, dlaczego warto powierzyć rozwiązanie tych kwestii adwokatowi?
Kiedy skorzystać z usług prawnych kancelarii adwokackich?
Kiedy skorzystać z usług prawnych kancelarii adwokackich?
Najlepsze kancelarie adwokackie każdego roku obsługują tysiące klientów indywidulanych w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, handlowego czy pracy.
Powierz swoje problemy prawne w ręce adwokata
Powierz swoje problemy prawne w ręce adwokata
Tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych korzysta z usług prawnych kancelarii adwokackich. Najlepsze obsługują między innymi sprawy z prawa pracy.

Wideo

Więcej informacji

  • Strona WWW kancelarii zobacz

Kontakt

Kontakt Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka

Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Opinie (29)

Opinie o firmie Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
12.09.2020
Nasza firma już od wielu lat korzysta z usług kancelarii pana Tomka. Bardzo rzetelne usługi, wszystko zgodnie z umową.
Grzesiek
Grzesiek
4.0
24.07.2020
Nie mam uwag, bardzo udana współpraca. Zachęcam do skorzystania z usług, dobre ceny.
Michał
Michał
5.0
23.05.2020
Można liczyć na dobrą radę od wykwalifikowanego prawnika. Zdecydowanie polecam.
Jacek
Jacek
5.0
11.03.2020
Sprawa wygrana, nic dodać, nic ująć. Profesjonalna obsługa prawna.
Andrzej
Andrzej
4.0
03.01.2020
Zdecydowanie polecam usługi tej kancelarii. Działają skutecznie i sprawnie. Warto!
Dawid
Dawid
5.0
06.11.2019
Super kancelaria, nic dodać nic ująć. Wiedza i kompetencje na wysokim poziomie. Serdecznie polecam.
Wiktor
Wiktor
5.0
30.10.2019
Wszystko, jak należy. Jeśli ktoś szuka fachowych prawników to powinien śmiało spróbować w tej kancelarii, bo znają się na swoim zajęciu doskonale.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
15.09.2019
Prawnicy, jak się patrzy. Nienaganne maniery, gruntowna wiedza, świetne prowadzenie sprawy. Kancelaria wręcz podręcznikowa.
Ewelinka
Ewelinka
5.0
25.08.2019
Dzięki wielkie za pomoc w związku z rozwodem. Dla mnie to niezwykle ważne, jak udało się tę sprawę rozstrzygnąć.
Janek
Janek
5.0
31.07.2019
Wynajęcie profesjonalnej kancelarii, a ta taką z pewnością jest było strzałem w dziesiątkę. Nie tylko wytłumaczyli mi wszystkie związane z moim przypadkiem prawne zawiłości, ale i poprowadzili sprawę do szczęśliwego końca. Fachowcy, jakich mało.
Iwona
Iwona
5.0
21.06.2019
W związku z testamentem i sprawami o podział majątku okazali się bardzo pomocni. Nie poradziłabym sobie bez nich.
Iza
Iza
5.0
24.05.2019
Znajomość prawa pracy jaką mają w kancelarii pozwoliła mi wygrać trudną sprawę i odzyskać należne mi pieniądze. Dzięki bardzo!
Patryk
Patryk
5.0
24.04.2019
Sam mam wykształcenie prawnicze, choć nie pracuję w zawodzie. Ale pozwoliło mi to dobrze ocenić ich kompetencje. I na pewno nie są to początkujący prawnicy, żadne żółtodzioby, raczej zaprawieni w bojach "wyjadacze". Dlatego z czystym sumieniem polecam tę kancelarię znajomym i przyjaciołom.
Karol
Karol
5.0
26.03.2019
Korzystałem dwa razy, znajomi też korzystali. Opinie mamy zbieżne, to doskonała kancelaria. Zawsze odnajdą się w temacie, więc nie trzeba się obawiać, że sobie nie poradzą.
Jolanta
Jolanta
5.0
20.02.2019
Dla mnie fachowcy i tyle. Znają się na prawie, znają się na prowadzeniu spraw i nie ograniczają się do jednej dziedziny prawa.
Jarosław
Jarosław
5.0
29.01.2019
Początkowo byłem nieufny, ale szybko zobaczyłem, że to ludzie, którzy doskonale wiedzą o co chodzi. Skutecznie poprowadzili moją sprawę o podział majątku. Jestem bardzo zadowolony.
Aleksander
Aleksander
5.0
12.12.2018
Wiedza i doświadczenie. Czego chcieć więcej? Dla mnie to był duży atut i się nie zawiodłem.
Adam
Adam
5.0
21.11.2018
Od samego początku współpraca układała się znakomicie, bo widać, że poważnie traktują klientów. Ale przede wszystkim ważne jest, że mają kwalifikacje, by doskonale sobie radzić z różnego rodzaju sprawami. Chętnie polecam ich znajomym.
Barbara
Barbara
5.0
19.10.2018
Fachowo sporządzili pismo procesowe, udzielili mi też wszelkich niezbędnych wskazówek. Kancelaria może się poszczycić wiedzą i doświadczeniem, a to elementy, które decydują o sukcesie. Dla mnie profesjonalna usługa prawna.
Kasia
Kasia
5.0
01.09.2018
Prowadzili moją sprawę rozwodową, ich działania była zawsze przemyślane i dzięki temu sprawa zakończyła się z korzyścią dla mnie. Polecam kancelarią adwokacką Tomasza Kilarskiego.
Wojciech
Wojciech
5.0
07.08.2018
Rzetelnie mi doradzili, mają ku temu wszelkie kompetencje. Chętnie polecam tę kancelarię dalej, bo to prawnicy z doświadczeniem.
Cezary
Cezary
5.0
02.07.2018
Wybitna znajomość prawa, sprawnie sobie radzą i w prawie cywilnym i w prawie pracy. Lepszej kancelarii nie znam, a z kilkoma już miałem do czynienia.
Norbert
Norbert
5.0
19.06.2018
Już trzy razy korzystałem z ich pomocy i zawsze był to profesjonalny poziom usług prawniczych. Znają się na rzeczy.
Piotr
Piotr
5.0
11.05.2018
Jestem im bardzo wdzięczny, bo poradzili sobie w bardzo trudnej sprawie związanej z działalnością mojej byłej firmy i postępowaniem wobec mojego byłego wspólnika. Sprawa trochę zajęła, ale ważne, że udało się wygrać! Nie osiągnąłbym tego bez tej kancelarii więc dzięki!
Marzena
Marzena
5.0
30.04.2018
Pomoc prawnika z tej kancelarii okazała się bardzo ważna, w mojej walce o alimenty. Doskonale poprowadził sprawę, dzięki czemu uzyskałam wyższe świadczenia alimentacyjne. Świetna kancelaria.
Ola
Ola
5.0
15.03.2018
Znają się na prawie cywilnym, ale też gospodarczym. W obydwu przypadkach korzystałam z ich usług i ani razu się nie zawiodłam. Na pewno mają we mnie stałą klientkę.
Anka
Anka
5.0
09.02.2018
Służyli mi radą i pomocą przy sprawie spadku. To bardzo dobra kancelaria, rzetelni prawnicy o dużej wiedzy. Serdecznie polecam.
Monika
Monika
5.0
19.01.2018
Rzetelna, sprawnie działająca kancelaria. Zawsze można liczyć, że wszystkimi sposobami będą dążyć do wygrania sprawy. Warto ich polecać.
Mirek
Mirek
5.0
07.12.2017
Skutecznie pomogli mi w sprawie związanej z problemami dotyczącymi byłego pracodawcy, który nie chciał mi wypłacić zaległej pensji. Dzięki prowadzonej przez pana Tomasza Kilarskiego kancelarii wszystko poszło, jak należy, a ja otrzymałem pieniądze. Profesjonaliści.
Zobacz więcej (19)