Budujemy domy parterowe i piętrowe
Budujemy domy parterowe i piętrowe , Tomasz Gwarczyk Usługi budowlane, Rosanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7321778669
REGON: 100500780
Rok założenia:
2008

O firmie

Usługi budowlane prowadzimy od ponad dwudziestu lat. Nasza siedziba znajduje się w Rosanowie, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem jest Tomasz Gwarczyk.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych od podstaw, aż do stanu surowego zamkniętego Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na bardzo dobre doradztwo przy budowie domów. Wykonujemy budowę domów jednorodzinnych, wolnostojących, parterowych czy też piętrowych.

Poza tym zlecić nam można adaptacje poddaszy oraz typowych strychów. Zajmujemy się też budowaniem altan, mogą to być altany przy domach oraz altany w ogródkach działkowych. Dodatkowo istnieje możliwość, że wybudujemy tylko fundamenty. Mamy do tego odpowiednie sprzęty. Z ich pomocą jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet najbardziej wymagające budowy.

Wiem, jak ważne są dla Państwa nasze usługi, dlatego zawsze bardzo dokładnie się do nich przykładamy. Zależy nam, by domy, jakie stawiamy przetrwały wiele lat.

Zakres działalności

Artykuły

Za co cenimy beton komórkowy?
Za co cenimy beton komórkowy?
Beton komórkowy produkowany jest na masową skalę od ponad stu lat. Co decyduje o jego popularności? Przeczytaj koniecznie już teraz!

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomasz Gwarczyk Usługi budowlane

Tomasz Gwarczyk Usługi budowlane, Rosanów

Opinie (4)

Opinie o firmie Tomasz Gwarczyk Usługi budowlane

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

dardar
dardar
4.0
23.01.2021
Super sprawa taka budowa! Na czas i bez żadnych niedociągnięć.
Kazik
Kazik
4.0
16.11.2020
Już nie raz świadczyli dla mnie usługi. Ostatnio prowadzili adaptację strychu w moim domki letniskowym. Efekt przeszedł moje wszelkie oczekiwania.
Zenol
Zenol
5.0
21.09.2020
Warto było zaufać firmie Tomasza Gwarczyka i zlecić im budowę. Teraz wiem, że nie mogłem postąpić lepiej. Super mi się z nimi współpracowało.
zana
zana
5.0
04.09.2020
polecam!ogromne doswiadczenie