Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8541125361
REGON: 810198854
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Pracownia projektowa prowadzona przez architekta, Tomasza Brejdaka znajduje się w Stargardzie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Zajmujemy się sporządzaniem projektów architektonicznych.

Oferta

W naszym biurze projektowym specjalizujemy się w szeroko pojętym projektowaniu. Zajmujemy się wykonywaniem projektów zarówno domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i wnętrz mieszkalnych. Ponadto tworzymy plany zagospodarowania przestrzennego oraz opracowania urbanistyczne. Wykonujemy projekty budowlane obiektów użyteczności publicznej, a także usługowo-handlowych czy przemysłowych.

Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, gdyż przez ponad dwadzieścia lat funkcjonowania zaprojektowaliśmy także hotele i pensjonaty. Pracownicy, których zatrudniamy, to wykwalifikowani specjaliści budowlani i architekci, posiadający szeroką wiedzę oraz niezbędne kwalifikacje. Dzięki naszej kadrze podejmiemy się każdego zamówienia. Zajmiemy się także obsługą inwestycji budowlanych. Na początku przygotowujemy analizy ekonomiczne oraz chłonności terenu i inne. W kolejnym etapie opracowujemy dokumentację budowlaną, a także uzyskujemy uzgodnienia wraz z pozwoleniem na budowę.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając preferencje naszych klientów. Zależy nam na zdobyciu Państwa zaufania, dlatego poświęcamy maksimum czasu i zaangażowania w pracę, aby spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Projekty wykonujemy starannie, rzetelnie i terminowo. Służymy fachowym doradztwem, proponując najlepsze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu klientów z Stargardu i okolic.

Kontakt

Kontakt Tomasz Brejdak Architekt

Tomasz Brejdak Architekt, Stargard

Opinie (1)

Opinie o firmie Tomasz Brejdak Architekt

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.05.2016
Polecam