Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5341046980
REGON: 010395640
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Nazywam się Tomasz Kaczorowski i moja firma Tom-Sat istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Michałowicach, na terenie powiatu pruszkowskiego, w województwie mazowieckim. Wszystkie instalacje wykonywane są ze starannością i dbałością o każdy detal.

Oferta

Moja firma specjalizuje się w montażu wszelkich instalacji antenowych. Oferuję usługi związane z telewizją przemysłową CCTV. Podejmuję się prac związanych z instalacjami nagłaśniającymi oraz teletechnicznymi.

Wykonuję instalacje indywidualne oraz zbiorowe. Zakładam gniazda wielu sieci telewizji kablowych.

Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach, polepszając swoje kwalifikacje. Jestem w stanie dostosować się do nowoczesnych technik. Śledzę nowe wymogi dotyczące instalacji telewizji naziemnej i kablowej.

Prowadzę serwis sprzętu elektronicznego. Zajmuję się naprawami urządzeń, zarówno drobnymi usterkami, jak i większymi awariami. Dysponuję sprzętem do prac budowlanych oraz korzystamy z własnego sprzętu pomiarowego. Posiadam cyfrowy analizator.
Moja firma to:
  • bezpieczeństwo i pewny montaż,
  • odpowiednie części montażowe,
  • własny serwis.
Do tej pory obsługiwałem nadawców TV, firmy handlowe oraz operatorów telewizji kablowych. Oferta kierowana jest także do wykonawców telewizji kablowych, jednostek administracji państwowej oraz klientów indywidualnych. Zakładałem także instalacje w biurach, supermarketach oraz pensjonatach.

Zapraszam do skorzystania z usług firmy Tom-Sat.

Kontakt

Kontakt Tom Sat

Tom Sat, Michałowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Tom Sat