Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5781142618
REGON: 170028080
Rok założenia:
1990

O firmie

Nazywam się Małgorzata Lipińska i jestem tłumaczem przysięgłym z języka niemieckiego. Prowadzę działalność na terenie Elbląga nieprzerwanie od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie zawodowe gwarantuje Państwu wysoki standard usług.

Oferta

Pracuję jako tłumacz języka niemieckiego już od wielu lat. Dzięki temu doskonale znam branżę i wiem, jak zapewnić właściwy poziom usług. Moja oferta zawiera kompleksową obsługę tłumaczeniową związaną z językiem niemieckim. Każde zlecenie traktuję w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Moja wiedza i bogata praktyka pozwala mi swobodnie czuć się w tłumaczeniach specjalistycznych, podobnie, jak w przekładach tekstów naukowych. Dodatkowo zapewniam możliwość tłumaczeń zwykłych.

Do naszej oferty zalicza się także:
  • tłumaczenia zwykłe z języka niemieckiego
  • tłumaczeni przysięgłe z języka niemieckiego
  • tłumaczenia ustne z języka niemieckiego
  • tłumaczenia pisemne z języka niemieckiego

Wykonywanie tłumaczeń to praca, która w dużej mierze opiera się na dokładności. Dlatego właśnie zawsze staram dokonać jak najwierniejszej translacji na język polski. Cechuje mnie rzetelność i skrupulatność, zawsze dbam o to, by zachować ustalone wcześniej terminy. Gwarantuję korzystne ceny. Prowadzę obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości tłumaczeń w przystępnej cenie to moja oferta z pewnością powinna Państwa zainteresować.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura tłumaczeń.

Kontakt

Kontakt Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego mgr Małgorzata Lipińska

Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego mgr Małgorzata Lipińska, Elbląg

Opinie (0)

Opinie o firmie Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego mgr Małgorzata Lipińska