Tłumaczenie przysięgłe dokumentów i pism sądowych
Tłumaczenie przysięgłe dokumentów i pism sądowych, Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Marcin Łysek, Chorzów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5491190649
REGON: 273475792
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Marcin Łysek i jestem tłumaczem języka niemieckiego. Od 1996 roku prowadzę własne biuro tłumaczeń. Znaleźć je można w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z tłumaczeniami różnego typu. Dzięki temu mam ogromną wprawę w przekładzie języka polskiego na niemiecki i niemieckiego na polski. Moimi Klientami są ludzie indywidualni, firmy, urzędy, a nawet sądy. Najczęściej zdarza mi się tłumaczyć akty administracyjne. Wykonuję przekład aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. Poza tym można mi zlecić tłumaczenie dowodów rejestracyjnych, decyzji administracyjnych i pism sądowych.

Dodatkowo trudnię się tłumaczeniem pozwów, wniosków, wyroków, a także aktów notarialnych i testamentów. Do moich usług należą przekłady dyplomów i świadectw oraz papierów zaświadczających o niekaralności. Specjalnie dla Klientów prowadzących działalność przewidziałem tłumaczenia umów, sprawozdań finansowych i rejestrów handlowych. Uzupełnieniem oferty są tłumaczenia korespondencji, materiałów reklamowych oraz stron internetowych. Przekłady ustane także nie są mi straszne.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Artykuły

Tłumacz przysięgły – cenniejszy niż złoto
Tłumacz przysięgły – cenniejszy niż złoto
Tłumaczenia z języka niemieckiego. Krótkie terminy realizacji. Wysoka jakość przygotowywanych tłumaczeń. Tłumacz z długoletnim doświadczeniem. Czytaj dalej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Marcin Łysek

Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Marcin Łysek, Chorzów

Opinie (3)

Opinie o firmie Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Marcin Łysek

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Adela
Adela
5.0
20.07.2020
Mam dużo dokumentów, które muszę przetłumaczyć na niemiecki. Chcę tam wyjechać na stałe i jest trochę do załatwiania. Pewnie zdecyduję się na tego tłumacza. Ostatnio byłam z niego zadowolona.
Błażej
Błażej
4.0
04.05.2020
Świetnie się z nim współpracuje. Bardzo uczciwy tłumacz. Za krótki tekst naprawdę płaci się niewiele. To ważne dla klientów.
Laura
Laura
5.0
17.03.2020
Dzięki temu panu nasze życie stało się prostsze. Tłumaczy nam wszystkie dokumenty i listy, jakie mąż dostaje z Niemiec.