Wysokiej jakości tłumaczenia
Wysokiej jakości tłumaczenia, Tłumacz przysięgły Elżbieta Kobyzew-Gładzka, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9570219591
REGON: 191605404
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Elżbieta Kobyzew-Gładzka. Moje biuro znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu. Od 1996 roku profesjonalnie i kompleksowo zajmuję się tłumaczeniami. Posiadam niezbędne doświadczenie i wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim i na studiach w Szwecji. Jestem tłumaczem przysięgłym języka szwedzkiego.

Oferta

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego tłumacza języków skandynawskich oraz języka niemieckiego, to moja oferta jest stworzona dla Państwa. Zajmuję się przekładem różnego rodzaju tekstów. Tłumaczę dokumenty, teksty medyczne, finansowe i naukowe. Wykonuję tłumaczenia z języka norweskiego, z którego przetłumaczyłam kilkadziesiąt książek. Tłumaczę publikacje medyczne i finansowe, a także teksty związane z branżą budowlaną i konstrukcjami wykonanymi ze stali

Podejmuję się tłumaczeń z języka norweskiego na język polski oraz wykonuję przekłady z języka niemieckiego i na język niemiecki. Ponadto posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego do tłumaczenia z języka szwedzkiego na język polski i z języka polskiego na język szwedzki. Przyjmuję zlecenia dotyczące tłumaczenia szwedzkich dokumentów, takich jak dowody rejestracyjne samochodów.

Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniem wypowiedzi podczas rozmaitych konferencji.

Zapewniam, że do każdego zlecenia podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Oferuję korzystne ceny oraz wywiązuję się z ustalonych terminów.

Zapraszam do skorzystania z oferty tłumacza przysięgłego Elżbiety Kobyzew-Gładzkiej

Kontakt

Kontakt Tłumacz przysięgły Elżbieta Kobyzew-Gładzka

Tłumacz przysięgły Elżbieta Kobyzew-Gładzka, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Tłumacz przysięgły Elżbieta Kobyzew-Gładzka