Oprogramowanie dla branży opakowań
Oprogramowanie dla branży opakowań, TL-Design Tomasz Lewandowski, Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452127009
REGON: 221192557
Rok założenia:
2011

O firmie

Firma TL-DESIGN specjalizuje się w produkcji oprogramowania CAD dla branży opakowań z tektury falistej oraz kartonu. Oferowane oprogramowanie jest wynikiem połączenia pasji programowania (od 1991 roku) z doświadczeniem zdobytym podczas projektowania opakowań (od 2001 roku).

Oferta

Produkty:

TL-KARTON:
Program jest skierowany do firm, które zajmują się projektowaniem oraz produkcją opakowań. Zawiera funkcje, które pozwalają szybko zaprojektować opakowanie z tektury falistej lub litej. W chwili obecnej program zawiera bazę 155 wzorów standardowych opakowań. Są one podzielone na tekturę falistą (FEFCO) i litą (ECMA). Baza wzorów opakowań standardowych jest ciągle rozszerzana. W związku z tym jest możliwość bezpłatnej aktualizacji programu pod kątem rozszerzenia posiadanej bazy. Poza standardowymi wzorami jest też 11 dodatkowych wzorów (między innymi 2 standy reklamowe). Można dokupić moduł pozwalający na tworzenie własnych rysunków "od zera" lub modyfikowanie rysunków wygenerowanych przez program. W tym module są zamknięte funkcje takie jak: rysowanie, przycinanie, obracanie i wiele innych... Program zawiera też moduł zaawansowanych kalkulacji cenowych. Umożliwia on wykonanie kompleksowej wyceny produkcji, uwzględniającej takie koszty jak: wykrojnik, sztancowanie, papier, kaszerowanie (oddzielnie dla awersu i rewersu), druk, foliowanie i lakierowanie. Pozwala na budowę cenników papieru, druku, foliowania oraz lakierowania. Uwzględnia nakład, walutę i niestandardowe koszty, które mogą być doliczone zarówno do każdego egzemplarza, jak i do całego nakładu. Od niedawna dostępny jest moduł wspomagający projektowanie wykrojników. Użytkownik może nanieść mostki na linie noży, zbudować bazę maszyn, pod które wykrojniki projektuje oraz automatycznie narysować deskę wykrojnika na podstawie wprowadzonych parametrów.

CAAS:
Program jest skierowany głównie do firm, które zajmują się produkcją opakowań. Pozwala wprowadzić do bazy: klientów, zlecenia, materiały (tekturę) z magazynu oraz dane o maszynach wykorzystywanych w produkcji. Program odczytuje pliki programu TL-KARTON, dlatego do każdego zlecenia może być przypisany rysunek wykonany w tym programie.

Artykuły

Oprogramowanie TL-Karton w projektowaniu i produkcji opakowań
Oprogramowanie TL-Karton w projektowaniu i produkcji opakowań
Program TL-Karton to świetne rozwiązanie w przypadku projektowania opakowań z tektury litej lub falistej. Dzięki niemu łatwo stworzyć nieszablonowe opakowanie.
W jaki sposób projektowane są opakowania z tektury?
W jaki sposób projektowane są opakowania z tektury?
Wszystkie widywane na co dzień opakowania z tektury nie wzięły się znikąd: ktoś musiał je wcześniej wymyślić i zaprojektować. Przyjrzyjmy się temu procesowi.

Wideo

Kontakt

Kontakt TL-Design Tomasz Lewandowski

TL-Design Tomasz Lewandowski, Rumia

Opinie (4)

Opinie o firmie TL-Design Tomasz Lewandowski

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5,0
04.01.2019
Warto sięgnąć po to oprogramowanie. Starannie przygotowane, mnogość funkcji. Serdecznie polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Magdalena
Magdalena
5,0
04.11.2018
Serdecznie polecam, w mojej firmie sprawdził się zarówno TL-Karton, jak i CAAS.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Krystian
Krystian
5,0
17.09.2018
Z pewnością TL-Karton bardzo usprawnił pracę. Doskonałe narzędzie, z wielką ilością funkcji.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Artur
Artur
5,0
30.07.2018
Oprogramowanie ma ogromną ilość funkcji. TL-Karton świetnie się sprawdza przy produkcji opakowań. Bardzo się cieszę, że sięgnąłem po ten produkt.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0