Diagnostyka i naprawa samochodów
Diagnostyka i naprawa samochodów, Tjm Auto Serwis Tomasz Chorzewski mechanika samochodowa, Przeźmierowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7791365189
Rok założenia:
2018

O firmie

TJM Auto Serwis to firma z Przeźmierowa, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Specjalizuje się w naprawie samochodów różnych typów i marek. Należy do Tomasza Chorzewskiego i przede wszystkim obsługuje floty pojazdów należących do różnych przedsiębiorstw.

Oferta

Prowadzenie firmy dysponującej wieloma samochodami to duże wyzwanie logistyczne. Trzeba zapewnić ich sprawność, ale na szczęście można to powierzyć zewnętrznemu podmiotowi, takiemu jak TJM Auto Serwis. Firma posiada nowocześnie wyposażony warsztat w którym diagnozuje komputerowo usterki i usuwa je tak szybko jak to możliwe. Wykwalifikowani mechanicy sprawnie wymieniają uszkodzone części, np. koła zębate, uszczelnienia i filtry oraz płyny eksploatacyjne. Jest to możliwe, ponieważ w zakładzie znajduje się duży zasób podzespołów. Są bardzo przydatne, gdyż oferta firmy TJM Auto Serwis obejmuje takie usługi jak:
  • naprawa samochodów osobowych
  • naprawa samochodów dostawczych
  • naprawa busów
W pojazdach naprawiane są takie systemy jak układ napędowy, czyli silnik i skrzynia zmiany biegów. Ponadto serwisowi poddawany jest układ kierowniczy i zawieszenie. Usuwane są również problemy z hamulcami, klimatyzacją i elektryką. Uzupełnieniem oferty jest serwis wnętrza pojazdów. Oświetlenie, fotele, deska rozdzielcza i nagłośnie to najczęściej serwisowane elementy wewnątrz samochodów. Wszystkie naprawy wykonywane są precyzyjnie, a ich koszt jest bardzo konkurencyjny.

Więcej informacji o firmie TJM Auto Serwis i jej ofercie można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Objawy problemów z układem napędowym
Objawy problemów z układem napędowym
Przyczyny problemów z układem napędowym mogą być rozmaite. Usterki dotyczą najczęściej skrzyni biegów i sprzęgła. Każdą awarią zajmą się fachowi mechanicy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tjm Auto Serwis Tomasz Chorzewski mechanika samochodowa

Tjm Auto Serwis Tomasz Chorzewski mechanika samochodowa, Przeźmierowo

Opinie (3)

Opinie o firmie Tjm Auto Serwis Tomasz Chorzewski mechanika samochodowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
03.07.2019
Naprawy kompleksowe, a ceny niskie. Najlepszy warsztat w okolicy.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
24.05.2019
Najlepszy warsztat w okolicy. Dzięki nim moje samochody dostawcze jeżdżą niemal cały czas.
Andrzej
Andrzej
5.0
31.03.2019
Dobry serwis. Nie mam nic do zarzucenia. Auta są w 100% sprawne.