Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie, Tieleczek Robert. Stolarstwo, Kotórz Mały

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9910269695
REGON: 160257232
Branża:

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Robert Tieleczek, znajduje się w Kotorzu Małym, na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w usługach stolarskich. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1983 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Do zakresu świadczonych przez naszą firmę usług należy obróbka drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług. Podejmiemy się produkcji drzwi drewnianych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oprócz tego oferujemy drewniane i drewniano-metalowe schody. W naszym asortymencie można również znaleźć rolety i okna. Uzupełnienie naszej oferty stanowi produkcja mebli łazienkowych i pokojowych.

Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami. Przygotowujemy projekt, wykonywany techniką komputerową. Następnie realizujemy go, a na końcu montujemy. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie.

Zapewniamy rzetelne i estetyczne wykonanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie z oferowanych przez nas usług i produktów.

Zapraszamy.

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie drzwi do swojego domu?
Jak wybrać odpowiednie drzwi do swojego domu?
Przy zakupie drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych należy zwrócić uwagę na ich jakość i montaż – najlepsze produkty oferują pracownie stolarskie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tieleczek Robert. Stolarstwo

Tieleczek Robert. Stolarstwo, Kotórz Mały

Opinie (0)

Opinie o firmie Tieleczek Robert. Stolarstwo