Tłumaczenia pisemne i ustne
Tłumaczenia pisemne i ustne, Thunlang Barbara de Thun, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5861669084
REGON: 190734890
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Barbara de Thun i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego oraz przewodnikiem turystycznym. Siedziba mojego biura Thunlang zlokalizowana jest w Gdyni. Działalność w branży rozpoczęłam ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1992 roku.

Oferta

Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń uwierzytelnionych i zwykłych. Posiadam 26-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu poznałam Państwa oczekiwania i wypracowałam sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Mogę Państwu zaproponować tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów. Podejmę się tłumaczenia tekstów prawniczych, ekonomicznych, technicznych oraz biznesowych. Oferuję także przekład z języka na język aktów małżeńskich, a także dokumentów spółek handlowych. Ponadto w ofercie firmy Thunlang znajduje się usługa tłumaczenia ustnego podczas wizyt w notariatach oraz ślubów kościelnych i cywilnych.

Nieustannie dążę do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy, a także doskonalenia umiejętności. Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu.

Uzupełnienie mojej oferty stanowi oprowadzanie turystów po Trójmieście i okolicach. Proponuję obsługę w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim. Oferta skierowana jest zarówno do turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Teksty mogą Państwo przesyłać do mnie za pośrednictwem poczty kurierskiej, zwykłej bądź poczty elektronicznej. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojego biura tłumaczeń Thunlang w Gdyni.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Thunlang Barbara de Thun

Thunlang Barbara de Thun, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Thunlang Barbara de Thun