Komfortowe przewozy pasażerskie
Komfortowe przewozy pasażerskie, Thermo-Car, Czernichów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5530005775
REGON: 070043213
Rok założenia:
1989

O firmie

Siedziba firmy Thermo-Car zlokalizowana jest w Czernichowie, w województwie śląskim. Działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku. Przedsiębiorstwem zarządza Grzegorz Zając.

Oferta

Na początku istnienia naszej działalności zajmowaliśmy się przewozem rzeczy, jednak w kolejnych latach poszerzyliśmy zakres naszych usług również o przewozy pasażerskie zarówno na terenie kraju, jak i całej Europy. Posiadamy nowoczesny i wysokiej klasy tabor samochodowy.
Dysponujemy nowoczesnymi, komfortowymi autokarami, które spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i duże biura podróży, instytucje, zakłady pracy czy reprezentacje sportowe.

Dzięki dużej praktyce w przewozach krajowych i międzynarodowych, doskonale znamy trasy oraz rynek państw, do których się udajemy. Obsługujemy nie tylko przewozy lokalne, ale także międzynarodowe.
Modernizujemy lub w miarę potrzeb wymieniamy pojazdy, dbamy o przygotowanie zawodowe właścicieli firm oraz o odpowiednie przeszkolenie kadry, dla której bezpieczeństwo i wygoda podróżujących osób są najważniejsze.

Ponadto nasza firma wyposażona jest w samochody ciężarowe i plandeki o ładowności do 8 ton, co pozwala nam przewozić nawet ładunki wielkogabarytowe.

Dodatkowo w ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • zabudowa pojazdów według indywidualnych zamówień Klienta,
  • montaż klimatyzacji,
  • montaż ogrzewań niezależnych w różnych typach pojazdów.
Gwarantujemy, że w naszej firmie zatrudniamy kierowców, którzy w zawodzie pracują od bardzo dawna i mają wszelkie niezbędne kwalifikacje. Nieustannie inwestujemy w rozwój firmy, gdyż zależy nam na utrzymaniu wysokiej pozycji na rynku.

Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą zorganizować wycieczkę objazdową lub pobytową. Zapewniamy miłą obsługę i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Thermo-Car

Thermo-Car, Czernichów

Opinie (0)

Opinie o firmie Thermo-Car