Certyfikowany coach wellness i menedżerem programów well-being
Certyfikowany coach wellness i menedżerem programów well-being, The Wellness Institute Coaching & Training Ewa Stelmasiak, Józefów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5212990122
REGON: 146454363

O firmie

The Wellness Institute Coaching & Training to firma z Józefowa, w powiecie otwockim, w województwie mazowieckim, zajmująca się kompleksową działalnością, mającą na celu poprawę samopoczucia klientów i co za tym idzie poprawą ich efektywności osobistej i zawodowej. Usługi skierowane są do pracowników firm z różnych branż i klientów indywidualnych. Właścicielką firmy jest Ewa Stelmasiak , pierwsza w Polsce certyfikowana coach wellness (CWHC) i pierwsza w Polsce certyfikowana menedżer programów well-being dla firm (CWWPM).

Oferta

Dobre samopoczucie jest niezbędne to osiągnięcia sukcesu. Ludzie, którzy nie potrafią cieszyć się życiem nie mogą w pełni wykorzystać swojego potencjału, a to skutkuje porażkami w sferze zawodowej i osobistej. Rozwiązaniem jest skorzystanie z wiedzy i umiejętności ekspertów The Wellness Institute Coaching & Training. Gwarantują oni indywidualne podejście do każdego klienta, w tym dopasowanie narzędzi, które zmienią postrzeganie przez niego świata. Metody stosowane przez firmę skierowane są do kadry zarządzającej i pracowników korporacji, ośrodków SPA, a także placówek służby zdrowia. Zasady na jakich opiera się działalność firmy to uświadomienie stanu obecnego, pogłębienie pracy nad sobą, wybranie skutecznych narzędzi, np. diety, ćwiczeń, nauki panowania nad stresem, a także wstępna zmiana trybu życia. Szóstym punktem jest radzenie sobie z lękiem i oporem przed zmianami, a siódmym trwałe wprowadzenie ich w życie.

The Wellness Institute Coaching & Training do osiągnięcia celu stosuje takie metody jak:
  • indywidualne sesje coachingowe
  • zajęcia
  • warsztaty
  • wykłady w obszarze well-being
  • wykłady w obszarze mindfulness
  • wykłady o stresie
  • wykłady o odporności emocjonalnej
  • wykłady dotyczące równowagi między pracą i życiem osobistym
  • wykłady o zdrowiu
Na poprawę jakości życia wpływ mają takie czynniki jak lepsze radzenie sobie ze stresem, komunikowanie swoich potrzeb i pewność siebie. W przypadku firm pracownicy, którzy uczestniczyli w zajęciach są lepiej zmotywowani do pracy, czują się bardziej związani z przedsiębiorstwem i nie przechodzą na zwolnienia zdrowotne. Firma staje się bardziej atrakcyjnym miejscem do podjęcia pracy i nie musi wydawać pieniędzy na rekrutację nowych pracowników.

Więcej informacji dotyczących The Wellness Institute Coaching & Training znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam między innymi można się zapisać do Radia Wellness i słuchać ciekawych rozmów z ekspertami z takich dziedzin jak rozwój osobisty i zdrowie.

Kontakt

Kontakt The Wellness Institute Coaching & Training Ewa Stelmasiak

The Wellness Institute Coaching & Training Ewa Stelmasiak, Józefów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie The Wellness Institute Coaching & Training Ewa Stelmasiak