Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna zegarków Longines
Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna zegarków Longines, The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Autoryzowane Centrum Serwisowe Zegarków Longines, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5213311376
REGON: 015857246
KRS: 0000223301
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Domem marki Longines od 1832 roku jest szwajcarskie miasteczko Saint-Imier. Wysoki poziom zegarmistrzowskiego rzemiosła Longines opiera się na poszanowaniu tradycji, zasad elegancji oraz dążeniu do jak najwyższej wydajności. Longines od pokoleń służy, jako oficjalny chronometrażysta imprez sportowych o randze światowej oraz jest cenionym partnerem międzynarodowych federacji sportowych. Marka jest znana z wyjątkowej elegancji swoich czasomierzy. Longines jest członkiem Swatch Group Ltd, wiodącego producenta zegarków na świecie. Uskrzydlona klepsydra, to emblemat marki obecnej w ponad 150 krajach na całym świecie.

Zegarki Longines doceniane są na całym świecie za wysoką jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo. Charakteryzują się nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i wydajnością. Symbolem marki jest uskrzydlona klepsydra, która symbolizuje ponadczasowy styl oferowanych czasomierzy.

Oferta

W ofercie marki Longines znajdują się najbardziej znane na świecie kolekcje: Master Collection, Elegant Collection, La Grande Classique de Longines, Conquest Classic, DolceVita, Flagship, Record Collection, Hydroconquest czy Longines Spirit. Kwintesencją zegarmistrzowskiego klasycyzmu jest kolekcja Heritage.

Ambasadorami Elegancji Longines są między innymi Kate Winslet, wspaniała aktorka i laureatka Oscara, która dołączyła do rodziny Longines w 2010 roku czy Simon Baker, australijski aktor, który uosabia fundamentalne wartości Longines i w perfekcyjny sposób personifikuje slogan „Elegance is an attitude”.

Wszystkim naszym klientom oferujemy możliwość bezpiecznego wysłania do nas zegarka za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Wystarczy napisać do nas wiadomość na adres: serwispl@swatchgroup.com wskazując dane teleadresowe oraz opis zgłoszenia. Warto pamiętać, że niezależnie od rodzaju usługi odbiór zegarka realizowany jest na nasz koszt.

Zegarek możecie Państwo również przekazać do naszego serwisu za pośrednictwem partnerskiego salonu: - Hour Passion, Designer Outlet, Puławska 42E, Piaseczno.

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy w centrum serwisowym w Warszawie:
  • pełne serwisy zegarków obejmujące: demontaż mechanizmu, czyszczenie, smarowanie, montaż, regulację dokładności i kontrolę funkcji,
  • wymianę uszkodzonych elementów: szkła, wskazówek, tubusu, koronki, przycisków, uszczelek,
  • wymianę baterii,
  • kontrolę wodoszczelności,
  • regulację,
  • polerowanie koperty i bransolety
  • mycie ultradźwiękowe koperty i bransolety,
  • kontrolę techniczną i estetyczną,
  • wymianę pasków i bransolet.
Wymieniane przez nas w Swatch Group Polska, Autoryzowanym Centrum Serwisowym Zegarków Longines części są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta zegarka.

W przypadku pytań prosimy o wiadomość na adres serwispl@swatchgroup.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: (22) 256 81 11

Marki i specjalizacje

Nasze Centrum Serwisowe zapewnia gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę zegarków marki LONGINES.

Na straży jakości świadczonych przez nas usług stoją doskonale wyszkoleni zegarmistrzowie oraz najwyższej klasy sprzęt. Dodatkowo na każdą wykonaną naprawę i wymienione części udzielana jest 24-miesięczna gwarancja.

Kontakt

Kontakt The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Autoryzowane Centrum Serwisowe Zegarków Longines

The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Autoryzowane Centrum Serwisowe Zegarków Longines, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Autoryzowane Centrum Serwisowe Zegarków Longines


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Kamil A.
Kamil A.
5.0
13.08.2023
Polecam, porządne produkty
emerytK
emerytK
5.0
23.05.2022
Po kontroli mam pewność, że zegarek jest wodoszczelny.
Renata
Renata
5.0
01.03.2022
Wymienili uszkodzone szkiełko i teraz zegarek wygląda jak nowy.
Leszek
Leszek
4.0
20.01.2022
Specjaliści od naprawy i konserwacji zegarków ręcznych.
Alairm
Alairm
5.0
19.11.2021
W The Swatch Group Polska znają się na naprawie zegarków. Polecam ich usługi.
Marek
Marek
5.0
24.09.2021
Kompleksowy serwis zegarków Certina.