Kompleksowe wykonywanie ekspertyz motoryzacyjnych
Kompleksowe wykonywanie ekspertyz motoryzacyjnych, Test Car Biuro ekspertyz motoryzacyjnych, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 20:00
Wt.
07:00 - 20:00
Śr.
07:00 - 20:00
Cz.
07:00 - 20:00
Pt.
07:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6792563726
REGON: 120797267
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Biuro ekspertyz motoryzacyjnych Test Car od prawie dziesięciu lat działa w branży samochodowej. Nasze biuro otworzyliśmy w 2008 roku. Pracujemy na terenie Krakowa. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Założycielem i osobą prowadzącą firmę jest wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury rzeczoznawca, Tomasz Kurnik.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Podstawą aktualizacji wpisu na listę Rzeczoznawców Ministerstwa Infrastruktury jest zdawany co 3 lata egzamin.

Oferta

Nasza firma zajmuje się fachowym przeprowadzaniem ekspertyz motoryzacyjnych z zakresu techniki samochodowej. W zakres naszych usług wchodzi:

  • wycena ubytku wartości pojazdu,
  • ocena stanu technicznego i jakości wykonanych napraw,
  • ustalanie przyczyn wystąpienia awarii,
  • pomoc w odzyskaniu odszkodowania po szkodzie komunikacyjnej.
Wydajemy opinie związane z oceną stanu auta po wypadku. Oceniamy wysokość strat i skalę ubytku wartości. Na życzenie Klienta określamy wstępne koszty napraw powypadkowych. Przeprowadzamy symulacje i rekonstrukcje kolizji drogowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w przypadku ubiegania się o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym.

W naszej ofercie znajduje się także pełna komputerowa diagnostyka samochodowa sprawdzająca układy elektroniczne pojazdów. Pozwala to na poznanie przyczyn występujących awarii i ułatwia wybór metody naprawy. Dla Państwa wygody badania takie przeprowadzamy na miejscu, a także u Klienta.

W ramach naszych usług zapewniamy pomoc i doradztwo przy zakupie aut używanych, uwzględniając przy tym stan techniczny pojazdu. Zatrudniamy świetnie wykwalifikowaną kadrę, służącą pomocą i radą każdemu Klientowi. Pracujemy na najnowocześniejszych narzędziach oraz doskonałej jakości materiałach. Ciągle się rozwijamy, by zapewnić Państwu najwyższy poziom wykonanych ekspertyz.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Test Car!

Marki i specjalizacje

Pomagamy przy uzyskaniu odszkodowań od następujących ubezpieczycieli: PZU HDI Hestia Alianz Warta Uniqa Compensa TUW

Artykuły

Kim jest rzeczoznawca samochodowy i czym się zajmuje?
Kim jest rzeczoznawca samochodowy i czym się zajmuje?
Rzeczoznawcy samochodowi zajmują się wykonywaniem ekspertyz dotyczących ustalenia wielkości szkód poniesionych np. w wypadkach i kolizjach samochodowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Test Car Biuro ekspertyz motoryzacyjnych

Test Car Biuro ekspertyz motoryzacyjnych, Kraków

Opinie (2)

Opinie o firmie Test Car Biuro ekspertyz motoryzacyjnych

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Krzyś
Krzyś
4.0
20.05.2020
Dobry rzeczoznawca, wycena wartości ciągnika przeprowadzona profesjonalnie i z dużą dokładnością. Jestem zadowolony z usługi.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
14.03.2020
Jestem bardzo zadowolony, dokładnie sprawdzili mój pojazd po wypadku, a dzięki temu uzyskałem dobre odszkodowanie. Polecam.