Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261016240
REGON: 712386706
Rok założenia:
2002

O firmie

Firmy budowlane, Termico, Borowie Siedziba naszej firmy Termico znajduje się w Borowiu, w powiecie garwolińskim, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2002 roku, oferując kompleksowe wykonywanie grzewczych płyt fundamentowych. Kilkaset realizacji na terenie całego kraju pozwala nam zapewnić Państwu najwyższą jakość proponowanych rozwiązań.

Oferta

W ostatnich latach można zauważyć coraz większą popularność płyt fundamentowych. Tego typu rozwiązania są niezwykle popularne w krajach skandynawskich oraz Japonii, ale coraz więcej osób w kraju również je wybiera ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nasza firma, dzięki wieloletniej praktyce oraz licznym realizacjom, jest w stanie zapewnić Państwu pełne wsparcie w tym zakresie.

Jakie są zalety płyt fundamentowo-grzewczych?

Głównymi zaletami płyt fundamentowo-grzewczych są niższa cena realizacji, niż w przypadku tradycyjnych fundamentów oraz krótki czas realizacji wahający się od 4 do 7 dni roboczych. Tego typu płyty fundamentowe są łatwe w wykonaniu i wyróżniają się doskonałą izolacją termiczną. Dużym atutem jest również stabilność. Nie trzeba wykonywać dodatkowych wylewek.

W czym specjalizujemy się w firmie Termico w Borowie?

W firmie Termico w Borowie specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu oraz budowie płyt fundamentowych, budowie ciepłych płyt fundamentowych, systemach ogrzewania podłogowego oraz pracach ziemnych. Udzielamy dziesięcioletniej gwarancji zarówno na orurowanie ogrzewania, jak i konstrukcję płyty fundamentowej. Zapewniamy, że wszystkie prace projektowe i wykonawcze realizujemy w ustalonym terminie. Sami wykonujemy wszystkie prace.

W ramach budowy płyt m.in. opracowujemy projekt konstrukcyjno-wykonawczy czy projekt OZC ogrzewania. Dostarczamy w pełni zaizolowaną termicznie płytę fundamentową oraz wykonujemy przepusty wody i prądu.

Oferujemy:
  • płyty fundamentowe bez systemu ogrzewania
  • płyty fundamentowe z systemem ogrzewania wodnego
Od czego rozpoczyna się wykonanie płyty fundamentowej?

Wykonanie płyty fundamentowej rozpoczyna się od wytyczenia budynku przez geodetę. Następnie prowadzone są prace związane z zagęszczeniem oraz wyrównaniem podbudowy, rozłożeniem izolacji obwodowej płyty oraz odpowiednim rozprowadzeniem kanalizacji i przepustów. Kolejnym etapem są prace polegające na rozkładaniu izolacji poziomej i zbrojenia płyty. Na końcu jest wylewana płyta.


Artykuły

Płyty fundamentowe z systemem ogrzewania wodnego
Płyty fundamentowe z systemem ogrzewania wodnego
Płyty fundamentowe z systemem ogrzewania wodnego pozwalają na uzyskanie w domach bardzo wydajnego ogrzewania podłogowego, generującego wysokie oszczędności.
Nowoczesne domy – zalety płyt fundamentowych
Nowoczesne domy – zalety płyt fundamentowych
Płyty fundamentowe stanowią doskonałą alternatywę dla stawiania tradycyjnych fundamentów. Ich atutem są ponadto dobre właściwości izolacji termicznej.
Technologia nowoczesnego budownictwa – płyty fundamentowe grzewcze
Technologia nowoczesnego budownictwa – płyty fundamentowe grzewcze
Płyty fundamentowe grzewcze to coraz bardziej popularna metoda budowy fundamentów. Pozwala ona na instalowanie wydajnych systemów ogrzewania podłogowego.

Wideo

Więcej informacji

  • Dlaczego warto wybrać płytę fundamentową? zobacz
  • Płyty fundamentowe bez systemu ogrzewania zobacz
  • Płyty fundamentowe z systemem ogrzewania wodnego zobacz
  • Galeria zobacz
  • Kontakt zobacz

Kontakt

Kontakt Termico

Termico, Borowie

Opinie (12)

Opinie o firmie Termico

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
13.01.2020
Płyty fundamentowe ze świetną izolacją. Pewny wybór.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
26.11.2019
Płyty fundamentowe wykonywane z najlepszych materiałów. Solidne i trwałe.
Edyta
Edyta
5.0
15.09.2019
Inwestycję przeprowadzili sprawnie od początku do końca. Rzetelni fachowcy.
Andrzej
Andrzej
5.0
18.07.2019
Na wykonaną konstrukcję płyty fundamentowej udzielili mi dziesięcioletniej gwarancji. Jestem spokojny o jej jakość.
Daniel
Daniel
5.0
20.05.2019
Najwyższa jakość płyt fundamentowych. Firma z dużym doświadczeniem.
Hubert
Hubert
5.0
29.03.2019
Kompleksowa realizacja grzewczej płyty fundamentowej. Terminowo i dokładnie.
Roman
Roman
5.0
21.01.2019
Profesjonaliści w dziedzinie płyt fundamentowo-grzewczych. Dostarczają rozwiązania na miarę potrzeb klienta.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
04.11.2018
Do budowy płyty fundamentowej zachęciły mnie jej liczne zalety. To zadaniem powierzyłem firmie Termico. Wykonali je na najwyższym poziomie.
Jarosław
Jarosław
5.0
30.09.2018
Firmę Termico cenię przede wszystkim za profesjonalne podejście do klienta. Dokładają wszelkich starań, by wszystkie prace były wykonane zgodnie z jego wymaganiami.
Jakub
Jakub
5.0
24.07.2018
Specjaliści w zakresie projektowania i budowy płyt fundamentowych. Nie mam żadnych zarzutów co do realizacji poszczególnych etapów inwestycji. Fachowcy godni polecenia.
Patryk
Patryk
5.0
26.05.2018
Sprawdzony wykonawca nowoczesnych płyt fundamentowo-grzewczych. Wszystkie prace realizują sprawnie i szybko. Widać, że mają w tym zakresie ogromne doświadczenie.
Jan
Jan
5.0
31.03.2018
Wybór płyty fundamentowej z ogrzewaniem podłogowym okazał się strzałem w dziesiątkę. Budowa przebiegła bardzo sprawnie, a koszty rzeczywiście były niższe niż w przypadku tradycyjnych fundamentów.