Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8672097228
REGON: 180052342
KRS: 0000375067
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Firma Teltar (producent rur HDPE) z siedzibą w Chmielowie koło Tarnobrzega, w województwie podkarpackim, prowadzi działalność w zakresie produkcji rur . Firma prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 2005 roku.

Oferta

Firma Teltar z Chmielowa specjalizuje się w produkcji rur używanych zarówno w telekomunikacji, energetyce, jak i instalacjach ciśnieniowych.Wszystkie produkty oferowane przez firmę, wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i posiadają najwyższy standard jakości. Zatrudniona kadra to pracownicy z ponad 15-letnim stażem, którzy starannie wykonują swoją pracę, a także służą pomocą i radą w doborze odpowiedniego rozwiązania. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się różne rodzaje rur. W skład oferty wchodzą między innymi:
  • rury osłonowe do kabli telekomunikacyjnych
  • rury osłonowe gładkie do przewiertów sterowanych
  • rury przepustowe
  • rury DL (dwukolorowe)
  • mikrorurki osłonowe do prowadzenia światłowodów
Ponadto Teltar posiada duży wybór akcesoriów do rur, takich jak: złączki, przewierty oraz taśmy ostrzegawcze.Firma może Państwa zapewnić, że zamówienia realizuje zawsze w terminie. Dodatkowym plusem jest fakt, iż na terenie całego kraju oferuje własny transport. Swoje usługi kieruje do Klientów, którzy oczekują usług na wysokim poziomie. Firma jest rzetelnym zakładem, który dba o swojego Klienta. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę. Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy!

Kontakt

Kontakt Teltar Kobielski i Sech Sp.j.

Teltar Kobielski i Sech Sp.j., Chmielów

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Teltar Kobielski i Sech Sp.j.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.