Montaż domofonów i systemów alarmowych
Montaż domofonów i systemów alarmowych, Teletechnika Leszek Chwiałkowski, Starowa Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9471097400
REGON: 4711792132
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Teletechnika istnieje na rynku od 1992 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Starowej Górze, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się instalacją systemów teletechnicznych. Właścicielem jest Leszek Chwiałkowski.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Nasza firma Teletechnika już od 27 lat zdobywa cenne doświadczenie w branży systemów teletechnicznych. Jakość usług, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów jest dla nas najistotniejsze. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, a także firm, przedsiębiorstw, zarządców budynków, spółdzielni mieszkaniowych czy instytucji publicznych.

Nasza podstawowa oferta to:
  • systemy domofonowe i wideofonowe,
  • systemy alarmowe,
  • systemy kontroli dostępu,
  • systemy telewizji CCTV.
Zajmujemy się projektowaniem instalacji domofonowej czy wideofonowej oraz jej późniejszym montażem. Zapewniamy również opiekę konserwatorską już istniejących systemów oraz dokonujemy skutecznych napraw zarówno całych instalacji, jak i pojedynczych elementów.

W przypadku systemów alarmowych również podejmujemy się projektowania oraz montażu okablowania, czujników ruchu i centrali sterującej. Zapewniamy też szkolenia w obsłudze. Montujemy systemy kontroli dostępu w postaci czytników kart oraz urządzeń pracujących w trybie autonomicznym i sieciowym. Jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o systemy telewizji CCTV dlatego zawsze służymy radą w kwestii doboru urządzeń rejestrujących oraz kamer.

Nasz projekt zawsze uwzględnia specyfikę obiektu w którym zostanie umieszczony. Wszystkie urządzenia zostają sprawnie zamontowane, trudnimy się też ich konserwacją i naprawą.

Montujemy urządzenia renomowanych firm. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem i wiedzą. Zapewniamy im liczne szkolenia. Nasze umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty. Zawsze rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych zadań, wciąż też jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami i innowacjami technicznymi z naszej branży i w miarę możności staramy się je wprowadzać.

Terminowość i konkurencyjne ceny usług, a przede wszystkim profesjonalizm pozwoliły nam zyskać spore grono zaufanych Klientów. Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli zechcą Państwo do nich dołączyć.

Serdecznie zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Wykorzystujemy tylko urządzenia znanych polskich i zagranicznych producentów, m.in. Cyfral, Elfon, Elmes, Laskomex, Mifon, Miwi-Urmet, Ropam, Satel.

Artykuły

Pełne bezpieczeństwo dzięki systemom teletechnicznym
Pełne bezpieczeństwo dzięki systemom teletechnicznym
Wyposażenie obiektu w systemy alarmowe, monitoring czy wideodomofony oferowane przez firmę Teletechnika pozwala na znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.
Domofon konta wideofon – które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w Twoim domu?
Domofon konta wideofon – które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w Twoim domu?
Oba urządzenia są przydatne. Decyzję należy podjąć w zależności od sytuacji i architektury budynku. W jakich sytuacjach warto kupić nieco droższy wideofon?
Automatyczne czytniki kart, czyli sprawdzony system kontroli dostępu w Twojej firmie
Automatyczne czytniki kart, czyli sprawdzony system kontroli dostępu w Twojej firmie
Czytniki kart są innowacyjną alternatywą dla kluczy. Pozwalają na ścisłą kontrolę tego, do jakich pomieszczeń będą mieli dostęp poszczególni pracownicy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Teletechnika Leszek Chwiałkowski

Teletechnika Leszek Chwiałkowski, Starowa Góra

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Teletechnika Leszek Chwiałkowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
19.05.2019
Współpraca z firmą Teletechnika przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Karol
Karol
5.0
16.03.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się projektowaniem i montażem systemów domofonowych. Widać, że się na tym znają. Polecam.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
05.01.2019
Zakładali wideofon. Wszystko ok, urządzenie spisuje się rewelacyjnie. Polecam.
Paweł
Paweł
5.0
19.11.2018
Firma, która ma duże umiejętności jeśli chodzi o systemy teletechniczne. Do tej pory parę razy współpracowaliśmy, więc wiem, że są specami w swojej dziedzinie.
Kuba
Kuba
5.0
01.09.2018
Szybki montaż instalacji alarmowej. najważniejsze, że instalacja bardzo dobrze zaprojektowana, wszystko uwzględnili. Polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
18.07.2018
Naprawili cały niesprawny system domofonowy. Awaria była spora, ale sobie poradzili. Bardzo profesjonalna firma.
Maciej
Maciej
5.0
02.05.2018
Rzetelna firma, która ma spore doświadczenie. Już dwa razy z nimi współpracowałem i serdecznie ich polecam, bo znają się na rzeczy.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
26.03.2018
Bardzo szybki i sprawny montaż domofonu. Wszystko działa, jak należy, do tego całkiem ładny wygląd urządzenia. Specjaliści z Teletechniki spisali się na medal.