Największy wybór farb
Największy wybór farb, Tęcza Ryszard Nowicki, Sieradz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8271180917
REGON: 368698610
Rok założenia:
2017

O firmie

Prowadzimy sklep Tęcza z artykułami do malowania. Osobami decyzyjnymi w naszej firmie są Maria Tobiasz oraz Ryszard Nowicki. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1992 roku. Sprzedajemy doskonałej jakości farby i lakiery. Wieloletnie doświadczenie skutkuje doskonałą orientacją w potrzebach klientów i możliwością ich sprostania. Można nas znaleźć w Sieradzu, w województwie łódzkim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Tęcza to sklep, w którym nie brak wyjątkowego, znakomitej jakości asortymentu stawiamy bowiem na produkty renomowanych firm. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Branża farb i lakierów nie ma przed nami tajemnic działamy w niej bowiem już od dwudziestu pięciu lat.

Nasza oferta to bogaty wybór farb i pigmentów. Oferta składa się zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych farb akrylowch, lateksowych, winylowych, silikonowych oraz silikatowych. Prowadzimy też sprzedaż lakierów, lakierobejcy i innych wysokiej klasy impregnatów do drewna.

Nasza oferta handlowa to również szeroki wachlarz różnorodnych emalii. Wśród nich nasza propozycja to:
 • emalie do ogólnego stosowania, w zakres których wchodzą ftalowe, chlorokauczukowe, akrylowe oraz alkidowe,
 • emalie do malowania podłóg,
 • emalie do grzejników i urządzeń pracujących w wysokiej temperaturze,
 • emalie do malowania betonu,
 • emalie do jezdni,
 • emalie antykorozyjne,
 • emalie do gruntowania powierzchni drewnianych,
 • emalie do gruntowania powierzchni metalowych,
 • emalie w spray'u.
Ponadto handlujemy bazami i kolorantami do systemów mieszania farb i tynków. Zakupią u nas Państwo rozpuszczalniki. Zapewniamy możliwość wyboru spośród chlorokauczukowych, nitrocelulozowych, lakowych, ekstrakcyjnych oraz poliuretanowych. Polecamy też narzędzia i akcesoria malarskie, na przykład papiery, płótna, siatki lub szpachlówki do drewna, metalu czy tynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klejów. Nasze produkty idealnie nadają się do parkietu, wykładzin PCV, glazury, terakoty oraz gresów. W sklepie znajdują się również gładzie, gipsy, silikaty i pianki uszczelniające.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią zaprawy takie, jak:
 • zaprawa murarska,
 • zaprawa tynkarska,
 • zaprawa posadzkowa,
 • zaprawa samopoziomująca,
 • zaprawa wyrównująca.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wątpliwości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów.

Marki i specjalizacje

Dysponujemy produktami wielu renomowanych marek. Jest to gwarant wysokiej jakości i trwałości. Oferujemy artykuły takich producentów jak Atlas, Knauf, Dekoral, Cekol, Śnieżka, Dulux, Ceresit i wielu, wielu innych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tęcza Ryszard Nowicki

Tęcza Ryszard Nowicki, Sieradz

Opinie (16)

Opinie o firmie Tęcza Ryszard Nowicki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oliwer
Oliwer
5.0
17.05.2019
Sprawdzałam ich wielokrotnie, ale jeszcze nie trafiłam na produkt drugiej jakości. A obsługa zawsze sympatyczna, aż miło przychodzić.
Łukasz
Łukasz
5.0
11.04.2019
Rozpuszczalniki pierwsza klasa! Nigdzie indziej już nie kupuję.
Magdalena
Magdalena
5.0
29.03.2019
Tęcza ma dużo, w dobrej jakości i cenie, nawet takim marudom jak ja przypasowali. Dobry sklep z farbami.
Gerard
Gerard
5.0
13.02.2019
Dla mnie Tęcza to wzór jakości. Wiele razy czegoś tam szukałem, wiele razy mi radzili, zawsze miło i z uśmiechem. Dlatego wracam i raczej nie przestanę być stałym klientem.
Darek
Darek
5.0
29.01.2019
Nie ma najmniejszych powodów do narzekań i oferta dobra, bo markowe produkty oraz duży wybór i obsługa klienta miła i kompetentna. Tak właśnie powinien działać tego typu sklep.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
01.12.2018
Trafiłem na sklep Tęcza przypadkiem, ale bardzo się z tego przypadku cieszę, bo wśród ich produktów znalazłem to czego potrzebowałem. Oferta, jak marzenie, bardzo duży wybór.
Artur
Artur
5.0
25.11.2018
Nie mam pojęcia gdzie to wszystko się mieści, tyle tego jest. Tęcza postawiła na jakość i duży wybór i w obydwu przypadkach stuprocentowo realizują plan.
Janusz
Janusz
5.0
23.10.2018
Podczas budowy kupowałem tam sporo materiałów. Wszystko od renomowanych firm, zarówno farby, jak i kleje, czy zaprawy. Rzetelnie, to bez dwóch zdań.
Konrad
Konrad
5.0
16.09.2018
Farby akrylowe i emalie do malowania podłóg - bardzo dobra jakość. Jestem raczej wybredny jeśli chodzi o tego typu produkty, bo od lat robię w zakresie swojej działalności różnego rodzaju remonty, to i znam rynek. Ale w tym sklepie rzeczywiście dbają o poziom. Polecam z czystym sumieniem.
Marek
Marek
5.0
17.08.2018
Kupowałem narzędzia malarskie. Dobra jakość, dobra cena, czego chcieć więcej?
Jędrek
Jędrek
5.0
05.07.2018
Poleciłem ich znajomemu, który właśnie robi gruntowny remont. Znam ten sklep od lat i jak dla mnie ma mnóstwo pozytywów.
Norbert
Norbert
5.0
06.06.2018
Prowadzę firmę zajmującą się remontami i często zdarza mi się u nich kupować, bo mają solidny wybór. Nic bardziej rzetelnego nie znalazłem.
Liliana
Liliana
5.0
06.05.2018
Konkret i tyle w temacie. Jak na sklep z farbami i akcesoriami to stuprocentowi fachowcy.
Andrzej
Andrzej
5.0
21.04.2018
Z pewnością Tęcza wie co robi w tej branży. Cały czas poszerzają i tak już solidny asortyment. To miejsce gdzie kupię praktycznie wszystko czego potrzeba przy pracach remontowych.
Miłosz
Miłosz
5.0
23.03.2018
Co tu dużo mówić - w Tęcza znalazłem wszystko czego potrzebowałem do remontu. I farby i emalie i zaprawy. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.
Adam
Adam
5.0
25.02.2018
Rzetelnie wszystko wyjaśnią, profesjonalnie traktują klienta. Bardzo mi pomogli i dzięki nim dokonałem właściwego wyboru.