suwnice pomostowe, suwnice bramowe, dźwigi szybkiego montażu
suwnice pomostowe, suwnice bramowe, dźwigi szybkiego montażu, TECNOMASZ Zbigniew Choromański, Łomża

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7181414216
REGON: 450162642

O firmie

Przedsiębiorstwo TECNOMASZ prowadzone jest przez Zbigniewa Choromańskiego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Łomży, w województwie podlaskim. Działamy na terenie całej Polski. Działalność prowadzimy już od 2012 roku.

Oferta

Suwnice świetnie sprawdzają się przy transporcie ciężkich ładunków. Specjalizujemy się w sprzedaży suwnic, zarówno nowych, jak i używanych. Ponadto proponujemy także montaż zakupionych u nas produktów. Wszystkie oferowane przez nas sprzęty są w świetnym stanie, w stu procentach sprawne. Nasza oferta skierowana jest do firm, które zajmują się transportem, magazynowaniem oraz procesami montażowymi i produkcyjnymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • suwnice pomostowe,
  • suwnice bramowe,
  • suwnice kołowe,
  • żurawiki,
  • wózki,
  • dźwigi,
  • dźwigi szybkiego montażu,
  • dźwigi kolumnowe,
  • dźwigi kołowe
  • podnośniki koszowe.
Ponadto oferujemy także osprzęt do suwnic, między innymi podnośniki magnetyczne, kołyski do bloków czy przyssawki. Oferujemy haki, belki, słupki i zasilanie. Znajdą Państwo u nas chwytaki, wciągniki oraz torowiska pod suwnice. Sprzedajemy dynamometry, blachownice, pasy mocujące oraz zawiesia pasowe i wężowe.

W przypadku zakupu używanych suwnic zapewniamy ich demontaż u sprzedającego i przewóz ich do siedziby producenta. Tam dostosowywane są do Państwa potrzeb oraz wyrabiane zostają odpowiednie dokumenty. Suwnice przechodzą przegląd techniczny. Oferujemy załadunek i transport do siedziby Państwa firmy.

Zapewniamy terminowe wykonanie wszystkich zleceń i atrakcyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy TECNOMASZ w Łomży.

Artykuły

Rodzaje suwnic wykorzystywanych w przemyśle
Rodzaje suwnic wykorzystywanych w przemyśle
Na rynku dostępnych jest wiele odmian suwnic. Czy wiesz, która z nich sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie? Jakie urządzenie zapewni największą wydajność?
Gdzie szukać urządzeń dźwigowych najwyższej klasy?
Gdzie szukać urządzeń dźwigowych najwyższej klasy?
Zastanawiasz się, na jakie parametry zwrócić uwagę, zamawiając suwnice? Szukasz pomocy fachowców? Poznaj firmę TECNOMASZ, skorzystaj z jej bogatego asortymentu.
Urządzenia dźwignicowe, czyli jak łatwo transportować ładunki?
Urządzenia dźwignicowe, czyli jak łatwo transportować ładunki?
Wiele urządzeń dźwignicowych oferują sprawdzeni dystrybutorzy – to nie tylko spore dźwigi czy suwnice, ale też znacznie mniejsze podnośniki koszowe i żurawiki.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt TECNOMASZ Zbigniew Choromański

TECNOMASZ Zbigniew Choromański, Łomża

Opinie (7)

Opinie o firmie TECNOMASZ Zbigniew Choromański

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
26.05.2019
Kupiłem u nich suwnicę jakiś miesiąc temu. Polecam, bardzo dobra cena, a do tego profesjonalna obsługa.
Izabela
Izabela
5.0
15.03.2019
Polecam wszystkim, fachowcy! Świetnie doradzili mi wybór odpowiednich wózków, sprawdzają się w mojej firmie naprawdę idealnie.
Hubert
Hubert
5.0
13.01.2019
Mają nie tylko suwnice, ale też cały potrzebny osprzęt. Warto u nich kupić, znają się na rzeczy i mają bardzo dobre ceny.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
20.11.2018
Super firma, cieszę się, że na nich trafiłem bo jestem bardzo zadowolony z transakcji. Szybko i bardzo profesjonalnie.
Tomasz
Tomasz
5.0
11.09.2018
Polecam, bardzo dobra jakość produktów, a cena o wiele niższa niż przy zakupie nowych. Suwnice sprawują się bez zarzutu, a mam je już od dawna.
Jarek
Jarek
5.0
12.07.2018
Oferują suwnice w super stanie. Niby używane, a jak nowe. Dostosowują je do potrzeb Klienta, dzięki czemu chodzą idealnie. Polecam wszystkim.
Artur
Artur
5.0
27.05.2018
Współpraca z nimi przebiegła bardzo dobrze. Zakupiłem u nich suwnicę bramową i zajęli się wszystkim - demontażem, przeglądem technicznym, montażem. Wszystko w przeciągu dwóch tygodni. Naprawdę warto.