Szeroki wybór chemii, olejów, smarów i czyściw
Szeroki wybór chemii, olejów, smarów i czyściw , Techpol S Stępiński, Konstancin-Jeziorna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7971278581
REGON: 360067258
Rok założenia:
2014

O firmie

Firmę TECHPOL założyliśmy w Konstancinie-Jeziornej na terenie województwa mazowieckiego w 2014 roku. Właścicielem firm jest Sławomir Stępiński. Zajmujemy się sprzedażą chemii przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Magazyn firmy TECHPOL wyposażyliśmy w produkty znanych i sprawdzonych marek, które są na co dzień używane w warsztatach samochodowych, obiektach przemysłowych, a nawet lokalach gastronomicznych.

Oferujemy liczne smary do sektora spożywczego, ale także zmywacze, odrdzewiacze, oleje mineralne i preparaty do czyszczenia najbardziej brudnych powierzchni. W naszej ofercie można między innymi znaleźć, produkty takie jak:
  • oleje hydrauliczne,
  • zmywacze do hamulców,
  • chłodziwa do tokarek i frezarek,
  • smary miedziane i ceramiczne w sprayu,
  • smary teflonowe PTFE,
  • kleje anaerobowe do zabezpieczania gwintów,
  • kleje do metalu.
Oferujemy liczne środki czyszczące. Udostępniamy płyny do mycia podłóg w obiektach przemysłowych i halach, a także preparaty do czyszczenia posadzek. Oferujemy także środki do dezynfekcji oraz pielęgnacji rąk.

W naszej hurtowni można znaleźć także preparaty potrzebne do konserwacji form wtryskowych i wypychacze do form wtryskowych.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz pomoc w skompletowaniu odpowiednich produktów. Stale uzupełniamy nasz asortyment o nowe środki chemiczne i narzędzia.

Zapraszamy do kontaktu - firma TECHPOL w Konstancinie-Jeziornej.

Marki i specjalizacje

Normatek, Eco cleaner, Kito, Yale, Gebuwin, pR Clean

Artykuły

Zmywacz do hamulców – prosty sposób na zadbanie o sprawność samochodu
Zmywacz do hamulców – prosty sposób na zadbanie o sprawność samochodu
Dobrej jakości zmywacz do hamulców powinien posiadać każdy kierowca. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie są jego właściwości oraz kiedy go stosować.

Wideo

Kontakt

Kontakt Techpol S Stępiński

Techpol S Stępiński, Konstancin-Jeziorna

Opinie (2)

Opinie o firmie Techpol S Stępiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filipek Maro
Filipek Maro
5.0
27.11.2020
Kupujemy od nich różne produkty. W ostatnim czasie nabyliśmy tutaj obejmy gbs, a także specjalne preparaty do konserwacji form wtryskowych. Zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości artykułów. Polecamy.
Cezary
Cezary
5.0
19.09.2020
Mają tutaj doskonałe smary miedziane w sprayu. Używam, więc mogę polecić produkt z własnego doświadczenia. Wiem też, że mają hurtowe ceny i za większe ilości nie płaci się dużo.