Profesjonalna obróbka skrawaniem
Profesjonalna obróbka skrawaniem, Technika II Sp. z o.o. Sp.k., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472154374
REGON: 36170028400000
KRS: 0000561841
Rok założenia:
2015

O firmie

Nasza firma Technika II znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Na rynku działamy od 1995 roku. Mamy bogate doświadczenie zawodowe, co sprawia, iż możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarancją wysokiej jakości usług jest zespół pracowników z wieloletnią praktyką zawodową.

Certyfikaty i dyplomy

Wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 w zakresie produkcji wyrobów i usług w zakresie obróbki skrawaniem.

Oferta

Firma Technika II oferuje Państwu usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Zajmujemy się szlifowaniem otworów, wałków oraz płaszczyzn. Wykonujemy frezowanie i toczenie. Zatrudniamy zespół kompetentnych pracowników. Sporządzimy dokumentację technologiczną i techniczną, opierając się na oprogramowaniu CAD i posiadanej bazie sprzętowej.

Od 2004 roku posiadamy wdrożony oraz certyfikowany przez DQS Polska system zarządzania jakością, który jest zgodny z normą DIN EN ISO 9001;2000.

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znaleźć można:
  • sprawdziany tłoczkowe,
  • elektrody,
  • rolki kształtowe,
  • płyty do prasowania tarcz,
  • elementy kształtowe,
  • tulejki tnące,
  • detale kształtowe,
  • wykrojniki,
  • usługi ślusarskie,
  • obróbkę CNC.
Proponujemy także bogaty wybór tulei sprężystych do mocowania detali w czasie obróbki, elementów kształtowych do prasowania tarcz, rolek kształtowych obrabianych kształtowo po obróbce cieplnej oraz elektrod do zgrzewania.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który znacznie ułatwia nam pracę i pozwala terminowo wykonać każde zlecenie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz bardzo atrakcyjne ceny. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Technika II.

Wideo

Kontakt

Kontakt Technika II Sp. z o.o. Sp.k.

Technika II Sp. z o.o. Sp.k., Bielsko-Biała

Opinie (2)

Opinie o firmie Technika II Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
01.05.2019
Serdecznie polecamy firmę Technika II, wykonali dla nas wykrojniki. Produkt wykonany bardzo precyzyjnie, polecamy! Na pewno jeszcze skorzystamy z ich usług.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
13.03.2019
Bardzo rzetelna firma, współpracujemy z nimi od jakiegoś czasu i jesteśmy zadowoleni. Świadczą usługi ślusarskie na naprawdę wysokim poziomie. Usługi realizowane rzetelnie i terminowo, polecamy.