Urządzenia do natryskowego malowania
Urządzenia do natryskowego malowania, Technik NTB, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5060098040

O firmie

Siedziba firmy Technik NTB znajduje się w Ułężu, w powiecie ryckim, w województwie lubelskim, natomiast oddział przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie. Firma działa na rynku od 2014 roku i zajmuje się sprzedażą specjalistycznych urządzeń i narzędzi przeznaczonych do prac budowlanych i remontowych. Jej właścicielem jest Przemysław Pyrka.

Oferta

Prace budowlane i remontowe wymagają używania rozmaitych maszyn, a te najnowocześniejsze znajdą Państwo w ofercie Technik NTB. Przedsiębiorstwo współpracuje z wiodącymi dostawcami sprzętu budowlanego, dlatego jest w stanie zaoferować klientom maszyny w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się rozwiązania wydajne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Pracownicy firmy służą oczywiście fachowymi poradami przy wyborze, dzięki czemu łatwiej podejmą Państwo decyzję o wyborze najlepszych dla siebie rozwiązań. Można do nich zaliczyć różnego rodzaju agregaty, np. malarskie. Dzielą się one na tłokowe, membranowe i turbiny HVLP. Ponadto firma oferuje:
  • agregaty malarsko-szpachlarskie
  • agregaty do dociepleń
  • agregaty do fugowania
Do urządzeń tego typu polecane są liczne akcesoria w rodzaju filtrów i dysz. Ponadto Technik NTB prowadzi sprzedaż malowarek drogowych, kompresorów, sprężarek oraz elektronarzędzi. Dzielą się one na sieciowe i akumulatorowe i można wśród nich znaleźć szlifierki, wiertarki, przecinarki, a także wkrętarki i piły. Klienci zainteresowani kompleksowym zaopatrzeniem w urządzenia budowlane z pewnością zainteresują się spawarkami, pompami do betonu i wody oraz mieszadłami do zapraw. Nie jest to wszytko czym może służyć firma. Dysponuje również zagęszczarkami gruntu, przecinarkami i agregatami prądotwórczymi, które przydają się na każdej budowie, dostarczając energię do zasilania maszyn i oświetlenia.

Uzupełnieniem oferty są liczne urządzenia do prowadzenia pomiarów, a także podnośniki budowlane i rusztowania bez których prace wysokościowe nie są możliwe.

Pełną ofertę handlową i możliwość kupienia wysyłkowego produktów znajdą Państwo na stronie internetowej Technik NTB.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje urządzenia wielu marek, w tym Catch&Match, FLEX, Gahe, EUROMAIR, Airlessco, Akala Faraone Sp. z o.o., Campbell Hausfeld, Comer, Eibenstock, Faraone.Wideo

Kontakt

Kontakt Technik NTB

Technik NTB, Warszawa

Opinie (6)

Opinie o firmie Technik NTB

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktor
Wiktor
5.0
22.05.2019
Mają bardzo duży wybór elektronarzędzi. Fajnie, że można wybrać spośród tych zasilanych akumulatorowo i tych podłączanych do sieci.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
29.04.2019
Od wielu lat zajmuję się malowaniem, dlatego doceniam ofertę Technik NTB. Te malowarki drogowe i agregaty malarskie są naprawdę doskonałe!
Mirek
Mirek
5.0
28.03.2019
W Technik NTB kupiłem wszystko co potrzebne do prowadzenia prac dociepleniowych. Nie tylko specjalistyczny agregat, ale również rusztowanie i liczne akcesoria. Świetny sklep.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
26.02.2019
Jeśli chodzi o agregaty do malowania natryskowego, to najlepsza oferta na rynku. Mają duży wybór, dlatego udało się dobrać urządzenia w pełni spełniające moje oczekiwania.
Adam
Adam
5.0
24.01.2019
Polecam firmę Technik NTB, ponieważ służą fachowym doradztwem i mają duży wybór urządzeń budowlano-remontowych.
Jarek
Jarek
5.0
15.12.2018
Bardzo duży wybór urządzeń i atrakcyjne ceny. Kiedy szukam nowych maszyn budowlanych, to wybieram ofertę Technik NTB.