Zajmujemy się chirurgią ogólną
Zajmujemy się chirurgią ogólną, Team-Med, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7281862782
Rok założenia:
1997

O firmie

Centrum medyczne Euromed ma swoją siedzibę w Łodzi. Właścicielem i osobą decyzyjną jest prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski. Pacjentów przyjmujemy już od ponad dwudziestu lat - działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku.

Oferta

W naszym centrum medycznym Euromed przyjmujemy osoby w różnym wieku. Zajmujemy się zarówno diagnozowaniem, jak i leczeniem chorób, przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne.

Leczymy choroby układu pokarmowego, trzustki, wątroby, pęcherzyka i dróg żółciowych, choroby tarczycy. Specjalizujemy się w proktologii - leczymy choroby jelit i odbytnicy, nietrzymanie stolca, hemoroidy oraz szczeliny i przetoki odbytu. Zajmujemy się przepuklinami pachwinowymi i brzusznymi. Usuwamy żylaki, owrzodzenia i odleżyny. Zakładamy opaski żołądkowe, balony żołądkowe oraz gastric bypassy.

Przeprowadzamy laparoskopową resekcję żołądka, wątroby, wyrostka robaczkowego oraz pęcherzyka żółciowego. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu przeprowadzamy badania obrazowe oraz endoskopowe, takie jak:
  • ultrasonografia,
  • tomografia komputerowa,
  • rektoskopia,
  • gastroskopia,
  • kolonoskopia.
Ponadto oferujemy wizyty domowe. Pomagamy osobom, które zmagają się z bólami brzucha, odleżynami, zaparciami, zajmiemy się też zmianą opatrunków.

W celu umówienia wizyty w naszym centrum medycznym w Łodzi, zachęcamy do rejestracji telefonicznej.

Kontakt

Kontakt Team-Med

Team-Med, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Team-Med