Optymalizacja zużycia energii w budynkach
Optymalizacja zużycia energii w budynkach, tControl Marcin Taraska, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8341729522
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Siedziba firmy tControl znajduje się w Łodzi. Specjalizujemy się w usługach projektowych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Taraska.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy tControl jest automatyka budynkowa. Możemy zaproponować nowoczesne systemy BMS, które umożliwiają zarządzanie obiektem z jednego miejsca. Tego typu system pozwala sterować klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem, oświetleniem czy nagłośnieniem. System automatyki budynkowej znajdzie zastosowanie szczególnie w biurowcach, hotelach, centach handlowych, szpitalach czy osiedlach mieszkaniowych.

Zapewniamy kompleksowość - zaprojektujemy, wykonamy oraz zaprogramujemy system. Oferujemy również nadzór inwestorski. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy projektowanie sterowników PLC. Jesteśmy również w stanie zaprojektować aparaturę kontrolo-pomiarową, która odpowiada za kondycjonowanie parametrów powietrza, regulację temperatury wody użytkowe, monitoring awarii urządzeń bezpieczeństwa czy optymalizację zużycia energii i mediów.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi consulting, udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę programistów, projektantów, inżynierów specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Służymy fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Nieustannie dążymy do rozwoju i poszerzania naszych umiejętności oraz wiedzy.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Tcontrol.

Artykuły

Automatyka budynkowa
Automatyka budynkowa
Odpowiednie zaprojektowanie, wdrożenie, przetestowanie i serwisowanie urządzeń automatyki budynkowej jest niezwykle ważne dla jej sprawnego działania.

Wideo

Kontakt

Kontakt tControl Marcin Taraska

tControl Marcin Taraska, Łódź

Opinie (4)

Opinie o firmie tControl Marcin Taraska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Joanna
Joanna
5.0
06.09.2019
Pan Marcin to bardzo miły człowiek, ale również zawodowiec w swoim fachu. Świetna robota!
Franek
Franek
5.0
15.07.2019
Bardzo miły kontakt i fachowa usługa. Takie firmy lubię.
Konrad
Konrad
5.0
31.05.2019
Jestem bardzo zadowolony z usług, projekt wykonano bezbłędnie i w terminie.
Marzena
Marzena
5.0
22.03.2019
Przed budową naszego domu zapomnieliśmy z mężem o projekcie instalacji wodno-kanalizacyjnej i już myślałam, że wszystko zacznie się opóźniać. Na szczęście usługi tej firmy są błyskawiczne! Polecam każdemu.