Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw i instytucji
Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw i instytucji, TCA Broker ubezpieczeniowy, Radom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 16:30
Wt.
09:30 - 16:30
Śr.
09:30 - 16:30
Cz.
09:30 - 16:30
Pt.
09:30 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9481043239
REGON: 670217870
Dodatkowe kontakty:

512 331 199

Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Firma TCA zajmuje się kompleksową obsługą ubezpieczeniową. Nasza siedziba znajduje się w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku jesteśmy już od 1998 roku. Właścicielką firmy jest Edyta Kotlimowska, broker ubezpieczeniowy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zadaniem ubezpieczenia jest rekompensata strat zaistniałych wskutek wystąpienia zdarzenia losowego. Dzięki polisie ubezpieczeniowej możemy zminimalizować ryzyko pojawienia się kłopotów finansowych. Aby wybrać odpowiedni program ubezpieczeniowy, należy dobrze zastanowić się nad ofertami ubezpieczycieli, które potrafią różnić się warunkami, ceną i zakresem świadczonych usług. Zadaniem naszej firmy jest doradzenie najlepszej opcji ochrony dla Państwa oraz reprezentacja interesów naszych Klientów wobec zakładów ubezpieczeń.

Zapewniamy najkorzystniejsze oferty, zawsze dostosowane do wymagań i potrzeb Klientów. Mamy niezbędne uprawnienia do wykonywanego zawodu oraz wiele rekomendacji od współpracujących z nami firm.

Nasze główne zadania to:
  • analiza i szacunek ryzyka,
  • analiza dotychczas zawartych umów ubezpieczenia,
  • określenie niezbędnych rodzajów ubezpieczeń,
  • propozycja optymalnego programu ubezpieczeniowego,
  • negocjacja warunków ubezpieczenia i ulokowanie go u wybranego ubezpieczyciela,
  • monitorowanie i aktualizacja programów ubezpieczeniowych.
Oferujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, a także finansowe. Ubezpieczamy pracowników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Warunki polisy oraz wysokość składki są wyliczane indywidualnie dla każdego Klienta. Nasi pracownicy chętnie służą fachową poradą odnośnie wyboru ubezpieczeń.

Chcesz ubezpieczyć swoją nieruchomość? A może potrzebujesz ubezpieczenia komunikacyjnego, ale nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? W takim razie zgłoś się do nas. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą branżową. Jeśli chcesz uzyskać najlepszą ofertę ubezpieczeniową - to tylko w TCA.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania szczegółów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt TCA Broker ubezpieczeniowy

TCA Broker ubezpieczeniowy, Radom

Opinie (8)

Opinie o firmie TCA Broker ubezpieczeniowy

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
16.05.2020
Pomogli mi wybrać najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne. Jestem im wdzięczny za fachowe doradztwo. Polecam firmę TCA.
Maciej
Maciej
4.0
18.03.2020
Bezkonkurencyjne doradztwo ubezpieczeniowe. Dzięki tej firmie oszczędzam teraz niesamowite pieniądze na polisie, a mam dokładnie takie same warunki jak wcześniej. Żałuję, że tak późno skorzystałem z brokera, ta usługa zapewnia niesamowite oszczędności.
Kuba
Kuba
5.0
14.01.2020
Firma zapewnia świetną obsługę oraz profesjonalne podejście do klienta. Zaproponowany program ubezpieczeń jest dużo lepszy niż ten, który miałem wcześniej. Dzięki temu mam lepszą ochronę a do tego płacę mniej. Polecam.
Adam
Adam
5.0
28.11.2019
Nie sądziłem, że broker ubezpieczeniowy jest w stanie zapewnić aż takie oszczędności w firmie! Polecam każdemu, kto uważa, że płaci za dużo u obecnego ubezpieczyciela.
Janusz
Janusz
5.0
09.09.2019
Bardzo dobrze się współpracuje z tą firmą. Proponowane oferty ubezpieczycieli są bardzo korzystne, a profesjonalna obsługa potrafi dokładnie wyjaśnić na czym polegają różnice między najbardziej konkurencyjny propozycjami. Wszystkie formalności załatwiają bezbłędnie. Polecam serdecznie.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
26.07.2019
Współpraca z TCA jest wyjątkowo przyjemna. Pracownicy są nie tylko profesjonalni, ale również bardzo komunikatywni. Uwzględniają bardzo dużo ubezpieczycieli i świetnie wybierają najlepsze rozwiązania. Oszczędności jakie mam dzięki tej firmie są naprawdę spore.
Beata
Beata
5.0
02.05.2019
Świetny broker ubezpieczeniowy. Zapewnił dla moich pracowników naprawdę korzystny program ochrony, dzięki któremu mam bardzo dobre warunki i niskie składki. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.04.2014
Naprawde świetna, a przede wszystkim rzetelna obsluga oraz atrakcyjne ceny. Można dogadać sie we wszystkich sprawach. Gorąco polecam tym, którzy nie wiedzą do, którego brokera sie udac.