Sprawne i rzetelne prace budowlane
Sprawne i rzetelne prace budowlane, Tbud Viktor Buravskyi, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833344275
REGON: 382726241
Rok założenia:
2019

O firmie

Tbud to firma budowlano-remontowa, którą założyliśmy w Gdańsku. Jej właścicielem jest Viktor Buravskyi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Nasza firma zajmuje się wykonaniem kompleksowych usług budowlano-remontowych. Podejmiemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Prężnie się rozwijamy, poszerzamy nasze umiejętności.

Remontujemy całe wnętrze. Kafelkujemy, malujemy ściany, tapetujemy. W zakres naszych usług wchodzi też szpachlowanie, układanie płyt GK, układanie paneli, podwieszane sufity, układanie glazury, tynkowanie. Prowadzimy usługi obejmujące również gruntowanie ścian, stawanie ścianek działowych. Wykonamy biały montaż i wiele innych usług.

Ponadto zajmujemy się elewacjami. Prace elewacyjne realizujemy sprawnie i solidnie. Ocieplamy domy, malujemy elewację.

Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Pracujemy według jego zaleceń i próśb. Ekipa naszych pracowników to wykwalifikowani ludzie, którzy do powierzonych im zadań podchodzą z zaangażowaniem. Jesteśmy terminowi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Tbud.

Zakres działalności

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tbud Viktor Buravskyi

Tbud Viktor Buravskyi, Gdańsk

Opinie (7)

Opinie o firmie Tbud Viktor Buravskyi

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Przemek
Przemek
5.0
09.11.2020
Chętnie ich polecę, ponieważ remont ukończyli w ustalonym terminie. Zmieścili się też w cenie, jaką na początku ustaliliśmy co do materiałów i robocizny. Nie musiałem po nich nic poprawiać.
Iwona
Iwona
5.0
26.09.2020
Świetna firma remontowa. W porównaniu do poprzedniej wykazali się pełnym profesjonalizmem. Usunęli wszystkie nierówności na ścianach i suficie. Zabudowali również mój pokój za pomocą ścianki działowej i wydzielili dwa nowe pomieszczenia. Wzmocnili konstrukcje płytami g-k. Naprawdę solidne wykończenie.
Dariusz
Dariusz
5.0
29.07.2020
Ekipa Tbud to wykwalifikowane osoby, doradzili mi w remoncie, polecili tańsze rozwiązania, ekstra.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
09.05.2020
Skorzystam z ich usług ponownie w razie potrzeby, bo nie znam bardziej fachowej firmy w Gdańsku.
Magdalena
Magdalena
5.0
05.03.2020
Pracują, korzystając z profesjonalnych sprzętów! Widać, że pracownicy mają doświadczenie w branży. Warto im zaufać i powierzyć im remont.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
23.01.2020
Panowie kładli panele u mnie w domu oraz malowali ściany. Wszystko super zrobione, ściany są gładkie bez bąbli, panele równo ułożone. Polecam.
Albert
Albert
5.0
24.11.2019
Polecam! To prawdziwi fachowcy. Ekipa Tbud remontowała mi sypialnię i łazienkę. Praca wykonana solidnie i terminowo. Jestem zadowolony.