Sprawne i rzetelne prace budowlane
Sprawne i rzetelne prace budowlane, Tbud Viktor Buravskyi, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833344275
REGON: 382726241
Rok założenia:
2019

O firmie

Tbud to firma budowlano-remontowa, którą prowadzi Viktor Buravskyi. Działalność znajduje się w Gdańsku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasza firma zajmuje się wykonaniem kompleksowych usług budowlano-remontowych. Podejmiemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Prężnie się rozwijamy, poszerzamy nasze umiejętności.

Remontujemy całe wnętrze. Kafelkujemy, malujemy ściany, tapetujemy. W zakres naszych usług wchodzi też szpachlowanie, układanie płyt GK, układanie paneli, podwieszane sufity, układanie glazury, tynkowanie. Prowadzimy usługi obejmujące również gruntowanie ścian, stawanie ścianek działowych. Wykonamy biały montaż i wiele innych usług.

Ponadto zajmujemy się elewacjami. Prace elewacyjne realizujemy sprawnie i solidnie. Ocieplamy domy, malujemy elewację.

Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Pracujemy według jego zaleceń i próśb. Ekipa naszych pracowników to wykwalifikowani ludzie, którzy do powierzonych im zadań podchodzą z zaangażowaniem. Jesteśmy terminowi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Tbud.

Zakres działalności

Artykuły

Jak zaplanować remont kuchni?
Jak zaplanować remont kuchni?
Remont kuchni jest o wiele bardziej skomplikowany niż sypialni lub salonu. Jak należy go zaplanować i czy warto zabrać się samodzielnie za jego wykonanie?

Wideo

Kontakt

Kontakt Tbud Viktor Buravskyi

Tbud Viktor Buravskyi, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Tbud Viktor Buravskyi

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Albert
Albert
5.0
24.11.2019
Polecam! To prawdziwi fachowcy. Ekipa Tbud remontowała mi sypialnię i łazienkę. Praca wykonana solidnie i terminowo. Jestem zadowolony.