Wystarczy jeden telefon, aby zamówić naszą taksówkę i dostać się na lotnisko
Wystarczy jeden telefon, aby zamówić naszą taksówkę i dostać się na lotnisko , Taxi Dominanta, Sosnówka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9661177987
REGON: 050562294
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Taxi Dominanta to firma przewozowa, którą prowadzimy w Sosnówce. Klientów transportujemy na terenie niemal całego województwa dolnośląskiego! Naszą dewizą jest bezpieczeństwo każdego pasażera. Osobą zarządzającą firmą jest Andrzej Łysiak. Zapraszamy!

Oferta

Wszystkie osoby szukające w dzisiejszej dobie bezpiecznego środka lokomocji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Taxi Dominanta to firma, która przede wszystkim dba o Klientów. Taksówki są dokładnie odkażane i dezynfekowane po każdym przejeździe. Dodatkowo w samochodzie została zamontowana przegroda antybakteryjna, aby nie narażać pasażerów ani kierowców na niepotrzebny kontakt z osobą chorą.

Poruszamy się po terenie całego województwa, a cena dalekich tras jest do indywidualnego uzgodnienia. Jeżeli musicie Państwo dostać się na lotnisko lub dworzec kolejowy w Zielonej Górze, chętnie zaoferujemy swoje usługi transportowe. Taksówką możemy przewieźć ciężkie bagaże. Nasi kierowcy to uczynne i kulturalne osoby, które pomogą w zapakowaniu walizek.

Naszym atutem jest doskonała znajomość miasta oraz okolicznych dróg. Dzięki temu omijamy najczęściej uczęszczane ulice, a co za tym idzie korki.

Do naszych usług należy także:
  • przewóz i odbiór dzieci ze szkoły,
  • zakupy na telefon,
  • odbiór pasażerów z lotniska.
Nasi kierowcy nie tylko przewożą osoby, ale również paczki i cenne przedmioty. Jeżeli zapomnieliście Państwo o ważnej rzeczy, chętnie ją dla Was dostarczymy z podanego adresu. Robimy także drobne zakupy na telefon. Przewozimy same bagaże z lub do Jeleniej Góry i Wałbrzycha.

Chętnie zaczniemy współpracę z firmami, które potrzebują stałego transportu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - Taxi Dominanta z Sosnówki.

Artykuły

Dlaczego warto korzystać z taksówek przy dworcach i lotniskach?
Dlaczego warto korzystać z taksówek przy dworcach i lotniskach?
Taksówki to jedne z najczęściej wybieranych transportów na bądź z dworca i lotniska. Dowiedz się z artykułu, jakie pozytywne strony ma taka forma podróży.

Wideo

Kontakt

Kontakt Taxi Dominanta

Taxi Dominanta, Sosnówka

Opinie (5)

Opinie o firmie Taxi Dominanta

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Malwina
Malwina
4.0
22.01.2021
Zawsze omijają korki, za każdym razem trasa nie trwała nawet 10 minut.
comber12
comber12
5.0
23.11.2020
Na pewno warto korzystać z ich usług, bo znają dobrze okoliczne drogi i wiedzą, gdzie są skróty.
Aleksander
Aleksander
5.0
24.09.2020
Świetna obsługa, są zawsze na czas i mają zadbane auta.
Agata
Agata
5.0
17.07.2020
Ceny za dalekie trasy mają naprawdę przystępne. Kilka miesięcy temu musiałam się dostać na lotnisko, do którego z mojej miejscowości jest 40 km. Okazało się, że nie ma teraz żadnych połączeń, więc zamówiłem tę taksówkę. Wcale nie wyszło tak drogo, a kierowca wyjął moje bagaże i był bardzo miły.
mamakasi
mamakasi
4.0
23.05.2020
Szanuję ich decyzję o zamontowaniu przegrody antybakteryjnej. W dzisiejszych czasach to na pewno ogromne zabezpieczenie dla nas wszystkich i można się spokojnie dostać do apteki, czy do przychodni. Polecam ich!