Wystarczy jeden telefon, aby zamówić naszą taksówkę i dostać się na lotnisko
Wystarczy jeden telefon, aby zamówić naszą taksówkę i dostać się na lotnisko, Taxi Dominanta, Sosnówka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9661177987
REGON: 050562294
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Taxi Dominanta to firma przewozowa, którą prowadzimy w Sosnówce. Klientów transportujemy na terenie niemal całego województwa dolnośląskiego! Naszą dewizą jest bezpieczeństwo każdego pasażera. Osobą zarządzającą firmą jest Andrzej Łysiak. Zapraszamy!

Oferta

Wszystkie osoby szukające w dzisiejszej dobie bezpiecznego środka lokomocji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Taxi Dominanta to firma, która przede wszystkim dba o Klientów. Taksówki są dokładnie odkażane i dezynfekowane po każdym przejeździe. Dodatkowo w samochodzie została zamontowana przegroda antybakteryjna, aby nie narażać pasażerów ani kierowców na niepotrzebny kontakt z osobą chorą.

Poruszamy się po terenie całego województwa, a cena dalekich tras jest do indywidualnego uzgodnienia. Jeżeli musicie Państwo dostać się na lotnisko lub dworzec kolejowy w Zielonej Górze, chętnie zaoferujemy swoje usługi transportowe. Taksówką możemy przewieźć ciężkie bagaże. Nasi kierowcy to uczynne i kulturalne osoby, które pomogą w zapakowaniu walizek.

Naszym atutem jest doskonała znajomość miasta oraz okolicznych dróg. Dzięki temu omijamy najczęściej uczęszczane ulice, a co za tym idzie korki.

Do naszych usług należy także:
  • przewóz i odbiór dzieci ze szkoły,
  • zakupy na telefon,
  • odbiór pasażerów z lotniska.
Nasi kierowcy nie tylko przewożą osoby, ale również paczki i cenne przedmioty. Jeżeli zapomnieliście Państwo o ważnej rzeczy, chętnie ją dla Was dostarczymy z podanego adresu. Robimy także drobne zakupy na telefon. Przewozimy same bagaże z lub do Jeleniej Góry i Wałbrzycha.

Chętnie zaczniemy współpracę z firmami, które potrzebują stałego transportu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - Taxi Dominanta z Sosnówki.

Artykuły

Dlaczego warto korzystać z taksówek przy dworcach i lotniskach?
Dlaczego warto korzystać z taksówek przy dworcach i lotniskach?
Taksówki to jedne z najczęściej wybieranych transportów na bądź z dworca i lotniska. Dowiedz się z artykułu, jakie pozytywne strony ma taka forma podróży.

Wideo

Kontakt

Kontakt Taxi Dominanta

Taxi Dominanta, Sosnówka

Opinie (1)

Opinie o firmie Taxi Dominanta

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

mamakasi
mamakasi
4.0
23.05.2020
Szanuję ich decyzję o zamontowaniu przegrody antybakteryjnej. W dzisiejszych czasach to na pewno ogromne zabezpieczenie dla nas wszystkich i można się spokojnie dostać do apteki, czy do przychodni. Polecam ich!