Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6442853398
REGON: 277878848
Dodatkowe kontakty:

32 256 16 16

Rok założenia:
2002
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Tax Center to biuro rachunkowe z Katowic. Firma należąca do Małgorzaty Rodak zajmuje się kompleksową pomocą księgową. Działa na rynku od 1997 roku i udziela pomocy podmiotom działającym w różnych branżach.

Oferta

Impulsem do powstania Tax Center była potrzeba pomocy rachunkowej, zgłaszana przez licznych przedsiębiorców. Z tego powodu zakres działalności firmy jest bardzo szeroki i obejmuje pomoc w bieżącej działalności oraz innych czynnościach. Na zlecenie klientów możliwe jest prowadzenie wirtualnego biura, które wiąże się z nadaniem adresu i obsługiwaniem korespondencji. Ponadto firma zajmuje się organizowaniem audytów zewnętrznych. Wykwalifikowani audytorzy sprawdzają działalność klienta pod kątem prawa podatkowego oraz ksiąg rachunkowych. Niezależnie od tego czy klienci nawiązali stałą współpracę, czy też jest to okazjonalne zlecenie, biuro wykonuje je również należycie i terminowo.

Tax Center to także miejsce w którym znajdą Państwo pomoc przy założeniu działalności, np. składaniu wniosków kredytowych. tworzeniu regulaminów oraz planów dotyczących firmowych kont i polityki rachunkowości. Na zlecenie klientów możliwe jest prowadzenie wirtualnego biura, które wiąże się z nadaniem adresu i obsługiwaniem korespondencji. Ponadto firma zajmuje się organizowaniem audytów zewnętrznych. Wykwalifikowani audytorzy sprawdzają działalność klienta pod kątem prawa podatkowego oraz ksiąg rachunkowych. W ofercie biura księgowego nie może również zabraknąć prowadzenia małej i pełnej księgowości, czyli ksiąg handlowych i ksiąg przychodów oraz rozchodów. Usługi, które są z nimi związane to:
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie deklaracji zus
  • rozliczanie składek zus
  • prowadzenie ewidencji vat
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia
  • prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych
Klienci są także reprezentowani w US i ZUS. Firma służy ponadto usługami kadrowo-płacowymi, w ramach których zakłada i prowadzi akta pracownicze, wystawia zaświadczenia i sporządza listy wynagrodzeń.

Wymienione informacje to nie wszystko czym może służyć Tax Center. Więcej danych dotyczących biura rachunkowego znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.


Kontakt

Kontakt Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak

Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak