Osłony okienne na wymiar
Osłony okienne na wymiar, Tapparella s.c., Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5992324894

O firmie

Przedsiębiorstwo Tapparella ma swoją siedzibę w Szczecinie. Firma prowadzona przez Kazimierza Szymańskiego i Piotra Brylskiego powstała w 1997 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją osłon okiennych. Posiada w ofercie wiele wzorów, które pasują do każdego wnętrza.

Oferta

Osłony okienne to niezwykle przydatne elementy wykończeniowe, sprawdzające się w domach, mieszkaniach, biurach i obiektach usługowych. Ich zadaniem przede wszystkim jest zaciemnianie wnętrza, obniżanie temperatury pomieszczeń, a także odcięcie obiektu od wzroku niepowołanych do tego osób. Oczywiście to zaledwie część zastosowań, a do innych można zaliczyć zapobieganie włamaniom oraz tłumienie dźwięków. Elementy charakteryzujące się takimi właściwościami mogą Państwo znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa Tapparella, niezwykle doświadczonego producenta osłon okiennych. Firma dysponuje konstrukcjami wykonanymi w różnych stylach i kolorach, z rozmaitych materiałów oraz przeznaczonych do zróżnicowanych zadań. W każdym przypadku mogą być Państwo jednak pewni, że dostarczony produkt jest wytrzymały i estetyczny. Dotyczy to między innymi rolet plisowanych, nazywanych także plisami. W ofercie znajdują się plisy wykonane z różnych tkanin, przeznaczone do okien klasycznych i dachowych, dostarczane na wymiar, dzięki czemu mogą przybierać dowolny kształt, np. trójkątny, półkolisty lub trapezowy.

W ofercie przedsiębiorstwa Tapparella znajdują się ponadto:
  • rolety dzień noc,
  • rolety materiałowe,
  • rolety rzymskie,
  • żaluzje aluminiowe,
  • żaluzje drewniane.
Te ostatnie produkowane są z lamelami drewnianymi lub bambusowymi. Wszystkie wymienione rozwiązania wraz z roletami zewnętrznymi, w tym nadstawnymi mogą być dostarczane w wersji obsługiwanej ręcznie lub opuszczanej i podnoszonej elektrycznie. W zależności od oczekiwań klientów sterowanie odbywa się przy pomocy pilota naściennego, pilota przenośnego lub urządzenia umożliwiającego ustawienie czasu podniesienia albo opuszczenia osłony.

Wymagający klienci znajdą wśród osłon okiennych także takie jak żaluzje pionowe, czyli verticale, a także moskitiery i markizy. Osłony przeciwko owadom oferowane są do okien i drzwi i występują w wersji ramkowej lub rolowanej, natomiast markizy mogą być dopasowane do balkonów albo tarasów.

Więcej informacji związanych z firmą Tapparella i jej produktami znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Tapparella s.c.

Tapparella s.c., Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Tapparella s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotrek D.
Piotrek D.
5.0
10.11.2017
Jakość rolet na bardzo wysokim poziomie, obsługa sympatyczna i pomocna. Firma godna polecenia