Praca sezonowa i tymczasowa w Polsce
Praca sezonowa i tymczasowa w Polsce, Tap Uliana Szczetenko, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5591884133
REGON: 341482271
Rok założenia:
2013

O firmie

Agencja pracy tymczasowej Tap znajduje się w Bydgoszczy. Działalność prowadzimy od 2013 roku. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów do pracy. Osobą decyzyjną jest Uliana Szczetenko.

Oferta

Posiadamy czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu naszej agencji pracy tymczasowej Tap. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów do pracy. Z naszych usług najczęściej korzystają mniejsze i większe przedsiębiorstwa oraz zakłady pracy.

W naszej ofercie znajduje się:
 • praca dla cieśli,
 • praca dla tokarzy,
 • praca dla szwaczek,
 • praca dla kierowców C+E,
 • praca dla kucharzy,
 • praca dla opiekunek,
 • zatrudnienie opiekunem osób starszych,
 • gospodynie do prowadzenia domu.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Jako kadra selekcjonerów dysponujemy odpowiednimi certyfikatami, które uprawniają nas do poszukiwania kandydatów do pracy.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z terenu państw Europy Wschodniej, takich jak Rosja, Mołdawia, Ukraina i Białoruś. Zapewniamy legalną pracę w Polsce, a najważniejszy jest dla nas kontakt z drugim człowiekiem i sprostanie jego wymaganiom.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chcemy przyczynić się do Państwa sukcesów zawodowych, a przedsiębiorstwo pragniemy dać wykwalifikowanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy będą wspierali rozwój firmy. Skorzystanie z naszych usług niesie za sobą wiele korzyści, nie tylko dla pracodawców, ale i osób, które szukają pracy.

Firma oszczędza czas i pieniądze, które przeznaczyłaby na proces rekrutacji, gdyż tego typu obowiązki leżą po naszej stronie. Ponadto przyczyniamy się do obniżenia kosztów pracy oraz przejmujemy zobowiązania, które wynikają z kodeksu pracy. Ponadto prowadzimy elastyczny sposób zatrudniania pracowników na czas określony.

Korzyści dla pracowników ze współpracy z naszą firmą to:
 • pomoc i doradztwo w kwestii zatrudnienia,
 • pomoc podczas rekrutacji,
 • pomoc w negocjowaniu wynagrodzenia z pracodawcą,
 • prowadzenie czynności formalno-prawnych,
 • załatwienie wiz i uprawnień pracowniczych.
Nieustannie szukamy i zatrudniamy niewykwalifikowany personel do prac sezonowych, pracy w supermarkecie, pracy w centrach handlowych. Dodatkowo szukamy też specjalistów ze wszystkich sektorów gospodarki, między innymi tokarzy, cieśli, ślusarzy, szwaczek, murarzy i spawaczy. Pracę znajdą u nas także kandydaci na opiekunki osób starszych i gospodynie do prowadzenia domu.

Do naszych obowiązków należy też obsługa kadrowa, która związana jest z wypłatą wynagrodzeń, pokryciem kosztów pracowniczych, między innymi opłat ZUS i podatków. Ponadto dbamy o to, by pracownicy bezpiecznie dotarli do Państwa firmy.

Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas zarówno zadowolenie współpracujących z nami firm, jak i pracowników, którym pomogliśmy. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorstwa z Bydgoszczy i okolic.

Zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tap Uliana Szczetenko

Tap Uliana Szczetenko, Bydgoszcz

Opinie (5)

Opinie o firmie Tap Uliana Szczetenko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
01.05.2019
Jedna z lepszych agencji pracy dla obcokrajowców. Polecam gorąco.
Olga
Olga
5.0
16.03.2019
Miałam okazję współpracować z tą agencją. Wypełniali swoje obowiązki należycie. Polecam.
Igor
Igor
5.0
20.01.2019
Dzięki tej agencji pracy znalazłem pracę w Polsce. Jestem z niej zadowolony. Polecam.
Lena
Lena
5.0
25.11.2018
Współpraca z agencją pracy Tap przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Agata
Agata
5.0
22.09.2018
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta Agencja pracy tymczasowej Tap. Znaleźli dla mnie wspaniałą kadrę pracowników, z których jestem bardzo zadowolona. Polecam.