Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982205066
REGON: 02178649300000
KRS: 0000496122
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

W Virgo świadczymy usługi informatyczne i telekomunikacyjne. Nasz zespół składa się z wykwalifikowa...
DSA Polska w Janikowie posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie elektronicznego obiegu dokument...
Oferujemy sprzedaż, wdrożenia oraz serwis oprogramowania. Wykonujemy również integrację systemów in...
Zaproponować możemy Państwu realizację kopii zapasowych dysków twardych oraz odtwarzanie danych po ...

O firmie

Tailored Mobile Solutions od 2013 roku tworzy profesjonalne oprogramowanie mobilne dla firm. Przez kilka lat działalności zdobyliśmy wielu Klientów i partnerów biznesowych. Naszą siedzibą jest Wrocław. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, również na naszej stronie internetowej.

Oferta

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania to w firmie Tailored Mobile Solutions podstawa, która pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby rynku i naszych Klientów. Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie, głównie na urządzenia mobilne. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy chcą podnieść sprawność i efektywność działania w zakresie zarządzania zasobami, również ludzkimi. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku firm, które zatrudniają pracowników terenowych gdzie przepływ informacji okazuje się niejednokrotnie kluczowy.

TMS SFA to narzędzie idealne dla firm pracujących w oparciu o rozproszone struktury. Jest to aplikacja wielofunkcyjna umożliwiająca skuteczne zarządzanie zamówieniami, pozwalająca weryfikować efektywność pracy, a także definiować cele biznesowe, czy kontrolować jakość pracy kadry. Program jest przyjazny dla użytkownika i intuicyjny. Istotna jest tutaj mobilna aplikacja zsynchronizowana z aplikacją centralną i działająca na wszystkich urządzeniach mobilnych obsługujących system Windows Phone.

Również aplikacja TMS FFA pozwala na dynamiczne zarządzanie pracą terenową i pozwala na centralne kierowanie realizacją zleceń pośredniego usunięcia awarii udostępniając główną bazę informacji. Skraca to czas naprawy oraz odpowiedzi na zgłoszenie i ogólną poprawę skuteczności zespołu. Również pracownicy mogą na bieżąco informować o powierzonych im zadaniach, a także posiadają potrzebne informacje na temat obsługiwanych klientów i inne, często niezbędne podczas pracy.

Doradcom finansowym proponujemy z kolei aplikację TMS Finance, która jest systemem przeznaczonym do wykorzystania przez doradców finansowych zajmujących się sprzedażą produktów bankowych. Pozwala ona m.in. na bieżący monitoring punktów sprzedaży, przeprowadzenie badania marketingowego konkurencji, a także pomiar efektywności pracy przedstawicieli handlowych, czy bieżącą ocenę sytuacji poszczególnych klientów, jak również szczegółową analizę sprzedaży produktów.

Nasza oferta zawiera też dedykowaną inkasentom aplikację TMS Inkasso, która doskonale sprawdza się m.in. przy odczycie liczników, czy też TMS Insurance zoptymalizowane do zastosowań przez doradców ubezpieczeniowych.

Z naszych produktów korzysta wiele przedsiębiorstw, a główne obsługiwane przez nas branże to:
  • branża mięsna,
  • branża kosmetyczna,
  • artykuły szybko rotujące (FMCG),
  • handel hurtowy i detaliczny,
  • branża księgarska,
  • budowlanka i usługi serwisowe,
  • branża metalowa i meblarska,
  • farmaceutyka i branża medyczna,
  • finanse i ubezpieczenia.
Głównym gwarantem jakości jest kadra specjalistów, w tym doskonałych analityków, programistów, czy konsultantów.

Dbamy o ciągły rozwój firmy. Każde zlecenie to dla nas osobne wyzwanie, zawsze szukamy dla danej firmy najbardziej optymalnego rozwiązania. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i przygotujemy oprogramowanie także poza standardową ofertą. Naszymi klientami są zarówno polskie, jak i międzynarodowe korporacje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Tailored Mobile Solutions Sp. z o. o.

Tailored Mobile Solutions Sp. z o. o., Wrocław

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Tailored Mobile Solutions Sp. z o. o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
20.01.2019
Dobra firma, dobry produkt. W kategorii aplikacji mobilnych jeden z lepszych. Polecam serdecznie.
Cezary
Cezary
5.0
24.11.2018
Prowadzę firmę meblarską i nie spodziewałem się, że tego typu oprogramowanie może mi się przydać. A jednak - zdecydowanie lepiej mogę zarządzać swoją firmą, także w sytuacjach, gdy nie ma mnie na miejscu. Warto skorzystać.
Damian
Damian
5.0
25.09.2018
Jestem osobą, która wszystko bardzo wnikliwie analizuje, ale w ich oprogramowaniu nie doszukałem się istotnych mankamentów. Od strony przyjazności dla użytkownika to świetnie zrobiona aplikacja.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
02.07.2018
Aplikacja od TMS pozwala mi kontrolować pracę przedstawicieli i weryfikować skuteczność ich działań. Oprogramowanie jest bardzo dobrze dopracowane. Polecam.
Miłosz
Miłosz
5.0
14.05.2018
W przypadku mojego przedsiębiorstwa świetnie się sprawdziła zakupiona u nich aplikacja. Zdecydowanie warto, to zupełnie nowa jakość z biznesie.
Jacek
Jacek
5.0
28.03.2018
TMS FFA to w przypadku mojej firmy doskonałe oprogramowanie. Skutecznie mogę zarządzać pracami budowlanymi, kiedy nawet mnie nie ma, a wszystko jest jasne i zrozumiałe. Bardzo to usprawniło zarządzanie firmą, serdecznie polecam.