Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7640206642
REGON: 570502266
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Zakład produkcyjno-handlowy prowadzony przez Tadeusza Stępniewskiego mieści się w Morzewie, na terenie powiatu pilskiego, w województwie wielkopolskim. Produkcją zniczy i lampionów zajmujemy się od około 30 lat.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma Tadeusza Stępniewskiego funkcjonuje już od 1989 roku jako producent wysokogatunkowych zniczy, świec oraz lampionów. Do wyrobu naszych produktów używamy wyłącznie najwyższej jakości parafiny i granulatów parafinowych. Stosowane przez nas ekologiczne, szklane naczynia dostarczane są do nas z uznanych polskich hut. Dystrybuowany przez nas towar jest nie tylko funkcjonalny, ale również spełnia walory estetyczne, do czego przyczynia się zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo.
W skład naszej bogatej oferty wchodzą np.:
  • lampy zwykłe i zapachowe
  • galanteria zapałczana
  • artykuły do zapraw
  • zakrętki do słoików
  • wkłady do zniczy
Dysponujemy również lampionami, świecznikami i domkami zapachowymi oraz artykułami dekoracyjnymi i ozdobami świątecznymi. Posiadamy także serwetki stołowe i artykuły higieniczne.

Kompetentnie przygotowani pracownicy naszego zakładu są przygotowani do pomocy każdemu Klientowi, jeśli chodzi o wybór asortymentu. Z pewnością dobiorą przedmiot do indywidualnych potrzeb kupującego. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo pozostałe informacje na nasz temat.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Tadeusz Stępniewski Produkcja Zniczy ZPH

Tadeusz Stępniewski Produkcja Zniczy ZPH, Morzewo

Opinie (0)

Opinie o firmie Tadeusz Stępniewski Produkcja Zniczy ZPH