Zainwestuj w dobre ubezpieczenie
Zainwestuj w dobre ubezpieczenie, Tadeusz Niezgoda Agencja Ubezpieczeniowa, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7541363769
REGON: 531178540
Rok założenia:
1980
Branża:

O firmie

Nasza agencja ubezpieczeniowa z powodzeniem prosperuje na rynku od 1996 roku. Jej placówka ulokowana jest na terenie Opola. Zajmujemy się oferowaniem atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych chroniących wiele sfer życia. Właścicielem i osobą zarządzającą firmą jest Tadeusz Niezgoda.

Oferta

Ubezpieczenie zapewnia nam mniejszy stres i większą stabilność w razie wystąpienia jakichkolwiek przykrych sytuacji życiowych. Ochrona mienia bądź naszych bliskich, w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebna. Firma Tadeusza Niezgody oferuje wiele pakietów ubezpieczeniowych dostosowanych do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych.

Nasza oferta to:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia firm,
  • ubezpieczenia samochodów.
Zabezpieczamy elektroniczny sprzęt przenośny, stacjonarny, gotówkę w lokalu bądź transporcie oraz szyby i inne przedmioty, które mogą zostać potłuczone. Dodatkowo ubezpieczamy mienie w razie wystąpienia kradzieży, dewastacji, pożaru bądź innych zdarzeń losowych.

Proponujemy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przydatne w niektórych branżach, na przykład w architekturze, roli czy prawie. Obejmuje ono adwokatów, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości oraz rzeczników patentowych. Chronimy również poszkodowanych i sprawców wypadków samochodowych bądź kolizji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Marki i specjalizacje

Oferujemy ubezpieczenia firmy PZU.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Tadeusz Niezgoda Agencja Ubezpieczeniowa

Tadeusz Niezgoda Agencja Ubezpieczeniowa, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Tadeusz Niezgoda Agencja Ubezpieczeniowa