Oferujemy wykończenie domów pod klucz
Oferujemy wykończenie domów pod klucz, Tadeusz Cholewa Zakład Budowlany, Rabka-Zdrój

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352237609
REGON: 120010385
Rok założenia:
2005

O firmie

Nasz zakład budowlany, którego właścicielem jest Tadeusz Cholewa ma swoją siedzibę w Rabce-Zdroju, w województwie małopolskim. Działalność prowadzimy od 2005 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach budowlanych, zajmujemy się budową domów, a także remontami i wykańczaniem wnętrz. Zajmujemy się renowacją domów i mieszkań zgodnie z życzeniami naszych Klientów. Nasze usługi wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz duże doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy wszelkie usługi sprawnie i rzetelnie.

W zakres naszych usług wchodzi:
  • malowanie,
  • szpachlowanie,
  • tapetowanie,
  • tynkowanie,
  • układanie paneli podłogowych,
  • układanie płytek ściennych,
  • układanie płytek podłogowych,
  • usługi dekarskie.
Zajmujemy się skuwaniem starych tynków, wyburzeniami oraz murowaniem ścian działowych. Specjaliści pracujący dla naszej firmy zajmują się również wylewaniem posadzek, przeprowadzamy adaptację poddaszy. Przy adaptacji stosowane są szeroko ścianki działowe z płyt G-K oraz sufity podwieszane.

Dbamy o dotrzymywanie terminów, zachowanie dokładności i atrakcyjne ceny. Zapewniamy nasze fachowe doradztwo! Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Rabce-Zdroju.

Zakres działalności

Artykuły

Przekształcenie strychu na poddasze użytkowe
Przekształcenie strychu na poddasze użytkowe
Prace w zakresie adaptacji poddasza użytkowego są najczęściej dość złożone. Dowiedz się, czym konkretnie zajmą się fachowcy i jak przekształcą oni strych domu!

Wideo

Kontakt

Kontakt Tadeusz Cholewa Zakład Budowlany

Tadeusz Cholewa Zakład Budowlany, Rabka-Zdrój

Opinie (3)

Opinie o firmie Tadeusz Cholewa Zakład Budowlany

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Ela
Ela
4.0
07.09.2020
Rzetelna ekipa remontowa, bez problemu przeprowadzali wszelkie niezbędne prace w mieszkaniu które dostaliśmy po dziadkach. Polecam!
Lord
Lord
5.0
30.07.2020
Montowali u nas ścianki działowe z płyt G-K, wykonali również sufity podwieszane. Wnętrze jest znacznie odmienione - oczywiście na plus!
Rattatatta
Rattatatta
5.0
21.05.2020
Przeprowadzali u nas remont - zdecydowanie mogę polecić ich usługi! Wszelkie prace remontowe wykonane sprawnie i bezproblemowo, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.