Profesjonalne wykończenie wnętrz
Profesjonalne wykończenie wnętrz, Szyllux Mateusz Szylak, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971866338
REGON: 383216080
Rok założenia:
2019

O firmie

Szyllux to firma budowlana z siedzibą we Wrocławiu. Włascicielem firmy jest Mateusz Szylak.

Oferta

Proszę sobie wyobrazić Państwa dom bez pękniętej kafelki, bez brudnych ścian, które w końcu są bordowe, a nie pomarańczowe.. Dom, który jest w 100% taki, jakbyście tego oczekiwali.

W tym miejscu pojawiamy się my. Wierzymy, że naszymi profesjonalnymi usługami wykończeniowymi realnie podnosimy komfort Państwa życia. Zależy nam na spełnieniu wszelkich oczekiwań naszego Klienta, z tego też powodu, przed przystąpieniem, do jakiejkolwiek pracy remontowej, najpierw dokładnie zbadamy Państwa preferencje, oczekiwania i zastrzeżenia.
Prace wykończeniowe to nasza specjalność. W ich ramach proponujemy takie opcje jak malowanie, szachowanie, tynkowanie, podwieszanie sufitów, ścianki działowe, prace tynkarskie, kładzenie płytek i wiele innych.

Specjalizujemy się w pracach elektrycznych. Nasi fachowcy doskonale znają się na swoim fachu, dokonają dokładnej oceny sytuacji i wywiążą się z zawierzonych zadań.

Również hydraulika nie jest nam obca. W jej zakresie naprawimy wadliwe elementy, cieknąca woda zniknie raz na zawsze, dokonamy białego montażu, w ramach którego zainstalujemy zlew czy baterie.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonywanych usług. Mamy nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy na Państwa remoncie!

Do zobaczenia!

Zakres działalności

Artykuły

Jak zorganizować sprawny generalny remont mieszkania?
Jak zorganizować sprawny generalny remont mieszkania?
Prace remontowe wymagają cierpliwości i dobrej organizacji. Jak się do nich przygotować? Podstawą jest dobra firma budowlana, taka jak Szyllux Mateusz Szylak.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szyllux Mateusz Szylak

Szyllux Mateusz Szylak, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Szyllux Mateusz Szylak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
22.07.2019
Terminowość u fachowców to dla mnie bardzo istotna kwestia. Pan Mateusz wywiązał się ze wszystkich umów i terminów wzorowo. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić go wam!