Powiększanie ust i usuwanie zmarszczek
Powiększanie ust i usuwanie zmarszczek, Szyk Iwona Gabinet dermatologiczny, Żyrardów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8381115619
REGON: 011768534
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Iwona Szyk i jestem lekarzem dermatologiem. Od 1996 roku prowadzę własny gabinet dermatologiczny. Współpracuję także z Domem Urody Thau, gdzie zajmuję się świadczeniem usług z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko. Siedziba mieści się w Żyrardowie, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży dermatologicznej. Przez ten czas poznałam specyfikę rynku oraz oczekiwania klientów. Świadczę kompleksowe usługi kosmetyczne, które obejmują pielęgnację twarzy i ciała. Oferuję: zabieg ostrzykiwania botoksem, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust oraz zabiegi z użyciem kwasu retinolowego, salicylowego, fitowego, kojowego oraz azelainowego. Wykonuję również peelingi lekarskie.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia mi przeprowadzanie różnego rodzaju zabiegów. Przez rozpoczęciem każdego z nich, przeprowadzam krótki wywiad z pacjentem, by wyeliminować ewentualne niezgodności. Korzystam z kosmetyków sprawdzonych firm, które są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Dbam także o higienę pracy, dlatego wszystkie narzędzia poddawane są sterylizacji.

Jestem ekspertem zarówno w dziedzinie dermatologii, jak i medycyny estetycznej. W tym zakresie oferuję konsultacje dotyczące problemów związanych ze skorą twarzy i ciała. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się zabieg ostrzykiwania botoxem. Dzięki temu twarz można odmłodzić poprzez zablokowanie przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego i rozluźnienie poszczególnych mięśni. Metoda ta sprawia, że mięśnie nie działają przez okres od 6 do 8 miesięcy. W tym czasie skóra odpoczywa, a zmarszczki wygładzają się.

Ponadto wykonuje zabiegi wypełniania zmarszczek. Polegają one na śródskórnym podaniu pod zmarszczkę żelu, który w swoim składzie zawiera kwas hialuronowy. W efekcie następuje redukcja zmarszczek, a efekt utrzymuje się do 2 lat.

Uzupełnieniem mojej oferty są zabiegi z wykorzystaniem kwasów, które wpływają na mikrokrążenie, poprawiają dotlenienie skóry i dostarczają substancji odżywczych. Po zabiegu następuje efekt złuszczania się skóry, który jest umiarkowany, w przeciwieństwie do peelingu lekarskiego, który bardzo głęboko złuszcza naskórek. W ofercie znajdują sie nici PDO liftingujące, oraz laser Co2 ( frakcyjny ). Klientom polecam także zabiegi na przebarwienia, blizny oraz plamy potrądzikowe.

Zależy mi na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. Gwarantuję profesjonalizm.

Kontakt

Kontakt Szyk Iwona Gabinet dermatologiczny

Szyk Iwona Gabinet dermatologiczny, Żyrardów

Opinie (0)

Opinie o firmie Szyk Iwona Gabinet dermatologiczny