Kosmetyka oraz podologia
Kosmetyka oraz podologia , Szmaragd. Salon Podologiczno-Kosmetyczny. Olak Katarzyna, Skierniewice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8361757935
REGON: 360178970
Rok założenia:
2014

O firmie

Salon Podologiczno-Kosmetyczny Szmaragd powstał w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielką jest Katarzyna Olak.

Oferta

Nasz salon narodził się z potrzeby Klientów. Widząc coraz to większe zainteresowanie dbaniem o wygląd i zdrowie, postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie łączyło te dwa aspekty. Z racji tego gabinet składa się z części kosmetycznej oraz podologicznej. Obie te dziedziny w pewnym stopniu się zazębiają i mogą dzięki temu idealnie się uzupełniać.

Oferta lekarza podologa to: leczenie wrastającego paznokcia, leczenie stóp, leczenie pękających pięt, klamra na wrastający paznokieć, leczenie modzeli, usuwanie odcisków, rekonstrukcja paznokcia oraz leczenie halluksów. Dzięki takim zabiegom Państwa stopy będą zdrowe i nie będą sprawiały problemów podczas chodzenia. Dla poprawy ich piękna proponujemy także pedicure. Pielęgnacja stóp jest potrzebna nie tylko dla ich dobrego wyglądu, ale również dla zachowania odpowiedniego zdrowia i komfortu chodzenia.

Przechodząc do części kosmetycznej, należy wspomnieć o chęci uwydatnienia piękna, które tkwi w ludziach. Nasi Klienci nie muszą bać się przerysowania czy nienaturalnego efektu. Celem naszych zabiegów jest pokazanie, że człowiek to chodzące piękno, o które wystarczy tylko trochę zadbać.

W skład oferty kosmetycznej wchodzi: regulacja brwi, henna, makijaż, przedłużanie paznokci, makijaż permanentny (w tym makijaż brwi). Zajmujemy się również rekonstrukcją płytki paznokcia. Do zabiegów używamy profesjonalnego sprzętu, który w pełni bezpiecznie pozwala na wykonywanie jakichkolwiek czynności. Korzystamy z najlepszych kosmetyków pochodzących od renomowanych producentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Na czym polega pedicure biologiczny?
Na czym polega pedicure biologiczny?
Pedicure biologiczny to delikatny zabieg pielęgnacyjny stóp, któremu zazwyczaj towarzyszy regenerujący masaż oraz aplikacja głęboko odżywczych kosmetyków.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szmaragd. Salon Podologiczno-Kosmetyczny. Olak Katarzyna

Szmaragd. Salon Podologiczno-Kosmetyczny. Olak Katarzyna, Skierniewice

Opinie (5)

Opinie o firmie Szmaragd. Salon Podologiczno-Kosmetyczny. Olak Katarzyna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Przemek
Przemek
5.0
20.05.2020
Bez problemów usunęli mi odcisk na stopie.
Diana
Diana
5.0
28.03.2020
Jestem bardzo zadowolona z tych zabiegów. Idealnie wszystko wykonane.
Ala
Ala
5.0
21.01.2020
Super kosmetyczka. Świetny makijaż. Jestem pod wrażeniem.
Kasandra
Kasandra
5.0
16.11.2019
Cieszę się, że skorzystałam z oferty podologicznej. Nie mam już problemów z wrastającymi paznokciami. Dzięki.
Honorata
Honorata
5.0
17.09.2019
Bardzo lubię chodzić do tego salonu. Jest w nim świetna atmosfera. To dobry pomysł na połączenie tych dwóch dziedzin.